Kabel ST-SC
FB-41_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-41148 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
100,-
(80 eks.mva)
FB-42_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-42251 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
111,-
(89 eks.mva)
FB-43_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-4316 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
119,-
(95 eks.mva)
FB-45_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: FB-4554 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
141,-
(113 eks.mva)
STSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: STSC-6590 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
167,-
(133 eks.mva)
FB-410_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: FB-41053 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
179,-
(143 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved