Kabel ST-SC
FB-41_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-41151 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
117,-
(94 eks.mva)
FB-42_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-42268 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
131,-
(105 eks.mva)
FB-43_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-4318 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
140,-
(112 eks.mva)
FB-45_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: FB-4563 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
166,-
(133 eks.mva)
STSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: STSC-6592 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
196,-
(157 eks.mva)
FB-410_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: FB-41056 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
211,-
(168 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved