Kabel ST-ST
FB-31_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-31689 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
95,-
(76 eks.mva)
FB-30_thumbnail
Deltaco fiberkabel ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
Varenr: FB-30110 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
96,-
(76 eks.mva)
FB-31-5_thumbnail
Deltaco fiberkabel ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 1,5m
Varenr: FB-31-558 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
100,-
(80 eks.mva)
FB-32_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-32225 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
105,-
(84 eks.mva)
FB-33_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-3318 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
112,-
(90 eks.mva)
FB-35_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: FB-3578 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
134,-
(107 eks.mva)
FB-310_thumbnail
Deltaco fiberkabel, ST-ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: FB-31038 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
182,-
(145 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved