Kabel LC-LC
UOC-0.5_thumbnail
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 0.5 meter
Varenr: UOC-0.5
82,-
(66 eks.mva)
UOC-1_thumbnail
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 1 meter
Varenr: UOC-1
95,-
(76 eks.mva)
UOC-2_thumbnail
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 2 meter
Varenr: UOC-2
102,-
(82 eks.mva)
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m
Varenr: LCLC-1S-SI
113,-
(90 eks.mva)
UOC-3_thumbnail
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3 meter
Varenr: UOC-3
116,-
(93 eks.mva)
LCLC-2S-SI_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 2m
Varenr: LCLC-2S-SI
118,-
(94 eks.mva)
LCLC-4S-SI_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m
Varenr: LCLC-4S-SI
128,-
(102 eks.mva)
UOC-5_thumbnail
Ubiquiti UniFi ODN Cable, 5 meter
Varenr: UOC-5
128,-
(103 eks.mva)
LCLC-1S-SI-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m
Varenr: LCLC-1S-SI-APC
129,-
(104 eks.mva)
LCLC-5S-SI_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m
Varenr: LCLC-5S-SI
132,-
(106 eks.mva)
LCLC-2S-SI-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m
Varenr: LCLC-2S-SI-APC
134,-
(107 eks.mva)
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m
Varenr: LCLC-6S-SI
136,-
(109 eks.mva)
LCLC-3S-SI-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m
Varenr: LCLC-3S-SI-APC
139,-
(111 eks.mva)
LCLC-8S-SI_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m
Varenr: LCLC-8S-SI
146,-
(117 eks.mva)
LCLC-5S-SI-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m
Varenr: LCLC-5S-SI-APC
148,-
(119 eks.mva)
LCLC-10S-SI_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m
Varenr: LCLC-10S-SI
155,-
(124 eks.mva)
LCLC-50_thumbnail
Deltaco fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr: LCLC-50
159,-
(127 eks.mva)
LCLC-0M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr: LCLC-0M-5
165,-
(132 eks.mva)
LCLC-51_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCLC-51
168,-
(135 eks.mva)
LCLC-1M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCLC-1M
170,-
(136 eks.mva)
LCLC-10S-SI-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m
Varenr: LCLC-10S-SI-APC
172,-
(138 eks.mva)
LCLC-52_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCLC-52
173,-
(138 eks.mva)
LCLC-60_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 0,5m
Varenr: LCLC-60
173,-
(138 eks.mva)
LCLC-61_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCLC-61
173,-
(139 eks.mva)
LCLC-1S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr: LCLC-1S-5
173,-
(139 eks.mva)
LCLC-2M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCLC-2M
174,-
(139 eks.mva)
LCLC-0S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr: LCLC-0S-5
175,-
(140 eks.mva)
LCLC-700_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 0,5m
Varenr: LCLC-700
176,-
(141 eks.mva)
LCLC-2S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,2m
Varenr: LCLC-2S
178,-
(143 eks.mva)
LCLC-1M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr: LCLC-1M-5
179,-
(143 eks.mva)
LCLC-1S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,1m
Varenr: LCLC-1S
181,-
(144 eks.mva)
LCLC-61-5_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
Varenr: LCLC-61-5
186,-
(148 eks.mva)
LCLC-3S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,3m
Varenr: LCLC-3S
188,-
(150 eks.mva)
LCLC-53_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCLC-53
188,-
(150 eks.mva)
LCLC-3M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCLC-3M
189,-
(151 eks.mva)
LCLC-701_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 1m
Varenr: LCLC-701
190,-
(152 eks.mva)
LCLC-62_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCLC-62
198,-
(158 eks.mva)
LCLC-5S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 5m
Varenr: LCLC-5S
203,-
(163 eks.mva)
LCLC-6S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode OS2, 6m
Varenr: LCLC-6S
212,-
(169 eks.mva)
LCLC-55_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCLC-55
219,-
(175 eks.mva)
LCLC-5M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCLC-5M
220,-
(176 eks.mva)
LCLC-7S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 7m
Varenr: LCLC-7S
220,-
(176 eks.mva)
LCLC-8M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m
Varenr: LCLC-8M
221,-
(177 eks.mva)
LCLC-58_thumbnail
Deltaco fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 8m
Varenr: LCLC-58
221,-
(177 eks.mva)
LCLC-63_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCLC-63
222,-
(178 eks.mva)
LCLC-1S-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m
Varenr: LCLC-1S-APC
224,-
(179 eks.mva)
LCLC-9M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 9m
Varenr: LCLC-9M
230,-
(184 eks.mva)
LCLC-2S-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m
Varenr: LCLC-2S-APC
232,-
(185 eks.mva)
LCLC-59_thumbnail
Deltaco fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 9m
Varenr: LCLC-59
232,-
(186 eks.mva)
LCLC-702_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
Varenr: LCLC-702
239,-
(191 eks.mva)
LCLC-3S-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m
Varenr: LCLC-3S-APC
241,-
(193 eks.mva)
AJ835A_thumbnail
HPE HP 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fiber
Varenr: AJ835A
242,-
(193 eks.mva)
LCLC-10S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,10m
Varenr: LCLC-10S
246,-
(197 eks.mva)
LCLC-64_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 4m
Varenr: LCLC-64
246,-
(197 eks.mva)
LCLC-5S-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m
Varenr: LCLC-5S-APC
259,-
(207 eks.mva)
LCLC-12M_thumbnail
Deltaco Fiberkablasje LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 12m
Varenr: LCLC-12M
259,-
(207 eks.mva)
LCLC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCLC-65
271,-
(217 eks.mva)
LCLC-703_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3m
Varenr: LCLC-703
283,-
(226 eks.mva)
LCLC-15S_thumbnail
Deltaco Fiberkablasje LC - LC, duplex, singlemode, 15m
Varenr: LCLC-15S
289,-
(231 eks.mva)
AJ836A_thumbnail
HPE HP MULTI-MODE OM3 LC/LCFC CABLE
Varenr: AJ836A
290,-
(232 eks.mva)
LCLC-66_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m
Varenr: LCLC-66
295,-
(236 eks.mva)
LCLC-510_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCLC-510
296,-
(237 eks.mva)
LCLC-10M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCLC-10M
301,-
(241 eks.mva)
LCLC-10S-APC_thumbnail
Deltaco OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m
Varenr: LCLC-10S-APC
302,-
(242 eks.mva)
LCLC-704_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 4m
Varenr: LCLC-704
327,-
(261 eks.mva)
LCLC-20S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode, 20m
Varenr: LCLC-20S
333,-
(266 eks.mva)
LCLC-705_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m
Varenr: LCLC-705
356,-
(285 eks.mva)
LCLC-515_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCLC-515
358,-
(287 eks.mva)
LCLC-25S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m
Varenr: LCLC-25S
361,-
(289 eks.mva)
LCLC-15M_thumbnail
Deltaco Fiberkablasje LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 15m
Varenr: LCLC-15M
363,-
(291 eks.mva)
LCLC-610_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCLC-610
377,-
(302 eks.mva)
LCLC-30S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m
Varenr: LCLC-30S
402,-
(322 eks.mva)
LCLC-612_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m
Varenr: LCLC-612
424,-
(339 eks.mva)
LCLC-520_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,20m
Varenr: LCLC-520
432,-
(346 eks.mva)
LCLC-20M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 20m
Varenr: LCLC-20M
437,-
(350 eks.mva)
LCLC-707_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m
Varenr: LCLC-707
440,-
(352 eks.mva)
AJ835A_thumbnail
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cable
Varenr: AJ835A
452,-
(361 eks.mva)
LCLC-615_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 1,5m
Varenr: LCLC-615
482,-
(385 eks.mva)
LCLC-710_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 10m
Varenr: LCLC-710
552,-
(442 eks.mva)
LCLC-620_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,20m
Varenr: LCLC-620
596,-
(477 eks.mva)
LCLC-625_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 25m
Varenr: LCLC-625
710,-
(568 eks.mva)
FC-SM-100_thumbnail
Ubiquiti Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)
Varenr: FC-SM-100
734,-
(587 eks.mva)
LCLC-715_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15m
Varenr: LCLC-715
757,-
(606 eks.mva)
LCLC-725_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 25m
Varenr: LCLC-725
898,-
(718 eks.mva)
LCLC-720_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 20m
Varenr: LCLC-720
939,-
(751 eks.mva)
FC-SM-200_thumbnail
Ubiquiti Fiber Cable Assembly, SM, 200 feet length (about 60m)
Varenr: FC-SM-200
1046,-
(837 eks.mva)
FC-SM-300_thumbnail
Ubiquiti Fiber Cable Assembly, SM, 300 feet length (about 90m)
Varenr: FC-SM-300
1398,-
(1119 eks.mva)
LCLC-6100_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m
Varenr: LCLC-6100
2250,-
(1800 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved