Kabel Annet
FB-71_thumbnail
Deltaco fiberkabel, MRTJ-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-7123 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
181,-
(145 eks.mva)
FB-73_thumbnail
Deltaco fiberkabel, MRTJ-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-7337 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
202,-
(162 eks.mva)
FB-72_thumbnail
Deltaco fiberkabel, MRTJ-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-7230 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
228,-
(182 eks.mva)
SFP-HP011_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
Varenr: SFP-HP01147 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
356,-
(285 eks.mva)
SFP-HP111_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
Varenr: SFP-HP11135 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
371,-
(297 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved