Adapter
FBP-1037_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Singlemode
Varenr: FBP-1037
15,-
(12 eks.mva)
FBP-1036_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Multimode
Varenr: FBP-1036
23,-
(18 eks.mva)
FBP-1034_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Simplex Ceramic-Multimode
Varenr: FBP-1034
23,-
(18 eks.mva)
FBP-1040_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Singlemode
Varenr: FBP-1040
24,-
(19 eks.mva)
FBP-1044_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler LS Coupler Duplex Singlemode
Varenr: FBP-1044
24,-
(19 eks.mva)
FBP-1039_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Multimode
Varenr: FBP-1039
24,-
(19 eks.mva)
FBP-1035_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Simplex Ceramic- Singlemode
Varenr: FBP-1035
24,-
(20 eks.mva)
FB-14B_thumbnail
Deltaco fiberadapter, ST-SC duplex, multimodus
Varenr: FB-14B
43,-
(34 eks.mva)
FBP-1038_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing Multimode
Varenr: FBP-1038
45,-
(36 eks.mva)
FPAN-MPO_thumbnail
Deltaco skjøte-adapter, fiber, MPO-MPO
Varenr: FPAN-MPO
124,-
(99 eks.mva)
LCSC-702_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
Varenr: LCSC-702
177,-
(142 eks.mva)
LCLC-67_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 7m
Varenr: LCLC-67
254,-
(203 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved