Adapter
FBP-1036_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Multimode
Varenr: FBP-1036648 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
26,-
(20 eks.mva)
FBP-1035_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Simplex Ceramic- Singlemode
Varenr: FBP-103522 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
28,-
(22 eks.mva)
FBP-1040_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Singlemode
Varenr: FBP-1040610 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
28,-
(22 eks.mva)
FBP-1038_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/SC Simplex Ceramic-Plastic Housing Multimode
Varenr: FBP-1038125 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
29,-
(23 eks.mva)
FBP-1044_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler LS Coupler Duplex Singlemode
Varenr: FBP-1044250 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
30,-
(24 eks.mva)
FBP-1039_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler SC/SC Duplex Ceramic Multimode
Varenr: FBP-1039241 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
30,-
(24 eks.mva)
FBP-1037_thumbnail
Deltaco Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Singlemode
Varenr: FBP-1037114 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
31,-
(25 eks.mva)
LCSC-702_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
Varenr: LCSC-70292 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
145,-
(116 eks.mva)
LCLC-67_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 7m
Varenr: LCLC-67124 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
176,-
(141 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved