Kabel SC-SC
FB-50_thumbnail
Deltaco fiberkabel SC - SC, duplex, multimode 0,5m
Varenr: FB-50249 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
98,-
(78 eks.mva)
FB-50S_thumbnail
Deltaco fiberkabel SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr: FB-50S483 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
105,-
(84 eks.mva)
FB-51_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-51131 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
105,-
(84 eks.mva)
FB-21_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,1m
Varenr: FB-2158 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
109,-
(87 eks.mva)
SCSC-60_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 0,5m
Varenr: SCSC-60131 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
110,-
(88 eks.mva)
FB-51S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,1m
Varenr: FB-51S487 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
112,-
(90 eks.mva)
FB-51S-5_thumbnail
Deltaco fiberkabel SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr: FB-51S-5259 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
113,-
(90 eks.mva)
FB-52_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-52215 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
116,-
(92 eks.mva)
FB-52S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,2m
Varenr: FB-52S257 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
116,-
(92 eks.mva)
SCSC-61_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m
Varenr: SCSC-6139 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
117,-
(93 eks.mva)
FB-22_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,2m
Varenr: FB-2222 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
119,-
(95 eks.mva)
FB-53S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,3m
Varenr: FB-53S44 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
122,-
(97 eks.mva)
FB-53_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-5373 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
126,-
(101 eks.mva)
FB-23_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,3m
Varenr: FB-2319 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
127,-
(102 eks.mva)
FB-55S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 5m
Varenr: FB-55S30 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
134,-
(107 eks.mva)
SCSC-62_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,2m
Varenr: SCSC-6248 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
134,-
(107 eks.mva)
FB-55_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: FB-55Bestillingsvare (ubekreftet levering)
143,-
(115 eks.mva)
FB-57S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 7m
Varenr: FB-57S63 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
149,-
(119 eks.mva)
LCST-72_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCST-7220 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
149,-
(119 eks.mva)
SCSC-63_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,3m
Varenr: SCSC-63Bestillingsvare (ubekreftet levering)
150,-
(120 eks.mva)
FB-25_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus, 5m
Varenr: FB-2526 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
150,-
(120 eks.mva)
SCSC-72_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: SCSC-7234 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
153,-
(122 eks.mva)
FB-510S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,10m
Varenr: FB-510S66 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
167,-
(134 eks.mva)
SCSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: SCSC-652 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
181,-
(145 eks.mva)
FB-510_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: FB-51056 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
185,-
(148 eks.mva)
FB-210_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,10m
Varenr: FB-21019 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
188,-
(150 eks.mva)
FB-515S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,15m
Varenr: FB-515S31 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
194,-
(155 eks.mva)
SCSC-610_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,10m
Varenr: SCSC-61074 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
242,-
(194 eks.mva)
FB-520_thumbnail
Deltaco Fiberkabel SC - SC, duplex, multimode 20m
Varenr: FB-52017 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
291,-
(233 eks.mva)
SCSC-615_thumbnail
Deltaco fiberkabler, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,15m
Varenr: SCSC-61522 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
305,-
(244 eks.mva)
FB-525_thumbnail
Deltaco fiberkabel, SC-SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 25m
Varenr: FB-52543 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
337,-
(270 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved