Kabel LC-SC
LCSC-81_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m
Varenr: LCSC-81417 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
59,-
(48 eks.mva)
LCSC-82_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m
Varenr: LCSC-82112 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
62,-
(50 eks.mva)
LCSC-83_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
Varenr: LCSC-8378 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
65,-
(52 eks.mva)
LCSC-85_thumbnail
Deltaco Fiberkabel, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low
Varenr: LCSC-85Bestillingsvare (ubekreftet levering)
68,-
(55 eks.mva)
LCSC-810_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Lo
Varenr: LCSC-81088 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
81,-
(65 eks.mva)
LCSC-1M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-1M226 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
93,-
(75 eks.mva)
LCSC-700_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0.5m
Varenr: LCSC-700143 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
95,-
(76 eks.mva)
LCSC-51_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-5166 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
95,-
(76 eks.mva)
LCSC-0M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr: LCSC-0M-5158 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
98,-
(78 eks.mva)
LCSC-60_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 0,5m
Varenr: LCSC-60160 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
100,-
(80 eks.mva)
LCSC-0S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr: LCSC-0S-5347 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
100,-
(80 eks.mva)
LCSC-1M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr: LCSC-1M-5160 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
100,-
(80 eks.mva)
LCSC-511_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
Varenr: LCSC-51168 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
101,-
(81 eks.mva)
LCSC-1S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,1m
Varenr: LCSC-1S589 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
102,-
(81 eks.mva)
LCSC-2M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-2M87 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
103,-
(82 eks.mva)
LCSC-52_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-52På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
104,-
(83 eks.mva)
LCSC-1S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr: LCSC-1S-5457 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
104,-
(83 eks.mva)
LCSC-2S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,2m
Varenr: LCSC-2S1014 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
106,-
(85 eks.mva)
LCSC-3S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,3m
Varenr: LCSC-3S636 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
106,-
(85 eks.mva)
LCSC-53_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-5377 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
108,-
(86 eks.mva)
LCSC-61_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-6193 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
110,-
(88 eks.mva)
LCSC-61-5_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
Varenr: LCSC-61-5240 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
113,-
(91 eks.mva)
LCSC-3M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-3M100 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
114,-
(91 eks.mva)
LCSC-701_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-701104 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
119,-
(96 eks.mva)
LCSC-5S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 5m
Varenr: LCSC-5S59 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
121,-
(97 eks.mva)
LCSC-62_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-62198 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
125,-
(100 eks.mva)
LCSC-7S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
Varenr: LCSC-7S169 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
129,-
(103 eks.mva)
LCSC-711_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m
Varenr: LCSC-711148 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
129,-
(104 eks.mva)
LCSC-5M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-5M42 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
133,-
(106 eks.mva)
LCSC-63_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-63283 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
135,-
(108 eks.mva)
LCSC-10S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,10m
Varenr: LCSC-10S1260 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
142,-
(114 eks.mva)
LCSC-57_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
Varenr: LCSC-5790 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
143,-
(114 eks.mva)
LCSC-510_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-510På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
163,-
(131 eks.mva)
LCSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-6593 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
169,-
(135 eks.mva)
LCSC-703_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-70360 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
170,-
(136 eks.mva)
LCSC-15S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,15m
Varenr: LCSC-15S178 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
171,-
(137 eks.mva)
LCSC-10M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-10M78 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
180,-
(144 eks.mva)
LCSC-20S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,20m
Varenr: LCSC-20S71 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
184,-
(147 eks.mva)
LCSC-67_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 7m
Varenr: LCSC-6782 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
185,-
(148 eks.mva)
LCSC-705_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-70590 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
202,-
(161 eks.mva)
LCSC-25S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m
Varenr: LCSC-25S40 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
204,-
(164 eks.mva)
LCSC-15M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-15M20 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
212,-
(169 eks.mva)
LCSC-610_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-61073 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
226,-
(181 eks.mva)
LCSC-707_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m
Varenr: LCSC-707198 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
252,-
(202 eks.mva)
LCSC-615_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-61539 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
283,-
(227 eks.mva)
LCSC-710_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
Varenr: LCSC-710117 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
322,-
(258 eks.mva)
LCSC-715_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m
Varenr: LCSC-7157 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
422,-
(337 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved