Kabel LC-SC
LCSC-81_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m
Varenr: LCSC-81
72,-
(58 eks.mva)
LCSC-82_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m
Varenr: LCSC-82
78,-
(62 eks.mva)
LCSC-83_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
Varenr: LCSC-83
83,-
(66 eks.mva)
LCSC-84_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 4m
Varenr: LCSC-84
87,-
(70 eks.mva)
LCSC-0M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr: LCSC-0M-5
122,-
(98 eks.mva)
LCSC-60_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 0,5m
Varenr: LCSC-60
128,-
(102 eks.mva)
LCSC-51_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-51
129,-
(103 eks.mva)
LCSC-1M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-1M
131,-
(104 eks.mva)
LCSC-511_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
Varenr: LCSC-511
133,-
(107 eks.mva)
LCSC-61_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-61
133,-
(107 eks.mva)
LCSC-0S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr: LCSC-0S-5
134,-
(107 eks.mva)
LCSC-1M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr: LCSC-1M-5
135,-
(108 eks.mva)
LCSC-52_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-52
137,-
(110 eks.mva)
LCSC-1S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,1m
Varenr: LCSC-1S
137,-
(110 eks.mva)
LCSC-2S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,2m
Varenr: LCSC-2S
139,-
(111 eks.mva)
LCSC-2M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-2M
139,-
(111 eks.mva)
LCSC-1S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr: LCSC-1S-5
141,-
(113 eks.mva)
LCSC-61-5_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
Varenr: LCSC-61-5
142,-
(113 eks.mva)
LCSC-53_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-53
146,-
(117 eks.mva)
LCSC-3M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-3M
147,-
(118 eks.mva)
LCSC-3S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,3m
Varenr: LCSC-3S
150,-
(120 eks.mva)
LCSC-62_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-62
151,-
(121 eks.mva)
LCSC-4M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 4m
Varenr: LCSC-4M
160,-
(128 eks.mva)
LCSC-57_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
Varenr: LCSC-57
160,-
(128 eks.mva)
LCSC-55_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-55
160,-
(128 eks.mva)
LCSC-5S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 5m
Varenr: LCSC-5S
163,-
(131 eks.mva)
LCSC-6M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 6m
Varenr: LCSC-6M
164,-
(131 eks.mva)
LCSC-5M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-5M
164,-
(131 eks.mva)
LCSC-7S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
Varenr: LCSC-7S
165,-
(132 eks.mva)
LCSC-63_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-63
167,-
(133 eks.mva)
LCSC-7M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 7m
Varenr: LCSC-7M
173,-
(139 eks.mva)
LCSC-10S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,10m
Varenr: LCSC-10S
181,-
(145 eks.mva)
LCSC-8M_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m
Varenr: LCSC-8M
183,-
(146 eks.mva)
LCSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-65
189,-
(151 eks.mva)
LCSC-510_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-510
199,-
(159 eks.mva)
LCSC-10M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-10M
199,-
(159 eks.mva)
LCSC-15S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,15m
Varenr: LCSC-15S
210,-
(168 eks.mva)
LCSC-67_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 7m
Varenr: LCSC-67
219,-
(175 eks.mva)
LCSC-68_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 8m
Varenr: LCSC-68
240,-
(192 eks.mva)
LCSC-20S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,20m
Varenr: LCSC-20S
240,-
(192 eks.mva)
LCSC-15M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-15M
243,-
(194 eks.mva)
LCSC-610_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-610
266,-
(213 eks.mva)
LCSC-25S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m
Varenr: LCSC-25S
270,-
(216 eks.mva)
LCSC-515_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-515
276,-
(221 eks.mva)
LCSC-612_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 12m
Varenr: LCSC-612
325,-
(260 eks.mva)
LCSC-615_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-615
336,-
(269 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved