Kabel LC-SC
LCSC-81_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m
Varenr: LCSC-81331 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
65,-
(52 eks.mva)
LCSC-82_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m
Varenr: LCSC-82118 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
68,-
(54 eks.mva)
LCSC-83_thumbnail
Deltaco Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
Varenr: LCSC-835 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
71,-
(56 eks.mva)
LCSC-85_thumbnail
Deltaco Fiberkabel, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low
Varenr: LCSC-8529 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
75,-
(60 eks.mva)
LCSC-810_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Lo
Varenr: LCSC-81038 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
89,-
(71 eks.mva)
LCSC-51_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-51113 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
95,-
(76 eks.mva)
LCSC-511_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
Varenr: LCSC-51171 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
101,-
(81 eks.mva)
LCSC-1M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-1M124 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
102,-
(82 eks.mva)
LCSC-700_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0.5m
Varenr: LCSC-700157 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
104,-
(83 eks.mva)
LCSC-52_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-5222 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
104,-
(83 eks.mva)
LCSC-0M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr: LCSC-0M-5211 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
107,-
(85 eks.mva)
LCSC-53_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-5382 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
108,-
(86 eks.mva)
LCSC-0S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr: LCSC-0S-5261 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
110,-
(88 eks.mva)
LCSC-60_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 0,5m
Varenr: LCSC-60222 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
110,-
(88 eks.mva)
LCSC-1M-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr: LCSC-1M-5Bestillingsvare (ubekreftet levering)
110,-
(88 eks.mva)
LCSC-1S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,1m
Varenr: LCSC-1S1118 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
111,-
(89 eks.mva)
LCSC-2M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-2M120 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
112,-
(90 eks.mva)
LCSC-1S-5_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr: LCSC-1S-5297 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
114,-
(91 eks.mva)
LCSC-2S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,2m
Varenr: LCSC-2S1062 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
116,-
(93 eks.mva)
LCSC-3S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,3m
Varenr: LCSC-3S354 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
116,-
(93 eks.mva)
LCSC-61_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,1m
Varenr: LCSC-61Bestillingsvare (ubekreftet levering)
121,-
(96 eks.mva)
LCSC-61-5_thumbnail
Deltaco OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
Varenr: LCSC-61-563 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
124,-
(99 eks.mva)
LCSC-3M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-3M3 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
124,-
(99 eks.mva)
LCSC-701_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-701121 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
131,-
(104 eks.mva)
LCSC-5S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus, 5m
Varenr: LCSC-5S208 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
132,-
(106 eks.mva)
LCSC-62_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,2m
Varenr: LCSC-62101 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
137,-
(109 eks.mva)
LCSC-7S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
Varenr: LCSC-7S61 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
141,-
(113 eks.mva)
LCSC-711_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m
Varenr: LCSC-711161 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
142,-
(113 eks.mva)
LCSC-57_thumbnail
Deltaco fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
Varenr: LCSC-5795 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
143,-
(114 eks.mva)
LCSC-5M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-5M56 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
145,-
(116 eks.mva)
LCSC-63_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,3m
Varenr: LCSC-6326 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
147,-
(118 eks.mva)
LCSC-10S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,10m
Varenr: LCSC-10S487 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
156,-
(125 eks.mva)
LCSC-510_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-510På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
163,-
(131 eks.mva)
LCSC-65_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 5m
Varenr: LCSC-6539 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
185,-
(148 eks.mva)
LCSC-703_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-703103 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
186,-
(148 eks.mva)
LCSC-15S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,15m
Varenr: LCSC-15S36 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
187,-
(149 eks.mva)
LCSC-10M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-10M43 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
197,-
(158 eks.mva)
LCSC-20S_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singelmodus,20m
Varenr: LCSC-20S24 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
201,-
(161 eks.mva)
LCSC-67_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus, 7m
Varenr: LCSC-6784 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
203,-
(162 eks.mva)
LCSC-705_thumbnail
Deltaco Fiber cable, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
Varenr: LCSC-70595 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
221,-
(177 eks.mva)
LCSC-25S_thumbnail
Deltaco Fiberkabel LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m
Varenr: LCSC-25S54 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
224,-
(179 eks.mva)
LCSC-15M_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-15M26 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
231,-
(185 eks.mva)
LCSC-610_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,10m
Varenr: LCSC-61023 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
248,-
(198 eks.mva)
LCSC-707_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m
Varenr: LCSC-70743 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
276,-
(221 eks.mva)
LCSC-615_thumbnail
Deltaco fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimodus,15m
Varenr: LCSC-6154 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
310,-
(248 eks.mva)
LCSC-710_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
Varenr: LCSC-710119 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
352,-
(282 eks.mva)
LCSC-715_thumbnail
Deltaco OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m
Varenr: LCSC-7157 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
461,-
(369 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved