Moduler
SFP-C0003_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
Varenr: SFP-C000336 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
286,-
(229 eks.mva)
SFP-DL002_thumbnail
Deltaco SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
Varenr: SFP-DL00214 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
286,-
(229 eks.mva)
SFP-C0004_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
Varenr: SFP-C0004Bestillingsvare (ubekreftet levering)
315,-
(252 eks.mva)
SFP-E0003_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver
Varenr: SFP-E00037 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
315,-
(252 eks.mva)
SFP-C0006_thumbnail
Deltaco SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
Varenr: SFP-C000631 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
315,-
(252 eks.mva)
SFP-C0007_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
Varenr: SFP-C000714 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
343,-
(275 eks.mva)
SFP-HP110_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
Varenr: SFP-HP11032 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
343,-
(275 eks.mva)
SFP-C0017_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, enligt Cisco GLC-BX-U
Varenr: SFP-C001710 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
413,-
(330 eks.mva)
SFP-HP003_thumbnail
Deltaco SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
Varenr: SFP-HP00317 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
563,-
(451 eks.mva)
SFP-C0016_thumbnail
Deltaco SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, enligt Cisco GLC-BX-D
Varenr: SFP-C001619 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
671,-
(537 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved