Mediekonvertere
ACSMAUFL_thumbnail
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards
Varenr: ACSMAUFL5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
102,-
(82 eks.mva)
ACRPSMA_thumbnail
Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA
Varenr: ACRPSMA14 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
123,-
(98 eks.mva)
UF-RJ45-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber RJ45 - SFP to RJ45
Varenr: UF-RJ45-1GBestillingsvare (ubekreftet levering)
211,-
(169 eks.mva)
TL-SM311LM_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Varenr: TL-SM311LM58 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
226,-
(181 eks.mva)
S-85DLC05D_thumbnail
Mikrotik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm
Varenr: S-85DLC05D17 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
229,-
(183 eks.mva)
UBI-UF-MM-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-1G5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
246,-
(197 eks.mva)
TL-SM311LS_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
Varenr: TL-SM311LS5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
251,-
(201 eks.mva)
MC220L_thumbnail
Tp-link Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Varenr: MC220LBestillingsvare (ubekreftet levering)
270,-
(216 eks.mva)
TL-SM321B_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321B3 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
270,-
(216 eks.mva)
S-31DLC20D_thumbnail
Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm
Varenr: S-31DLC20D5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
294,-
(235 eks.mva)
A7446B_thumbnail
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
Varenr: A7446B7 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
314,-
(251 eks.mva)
UF-SM-1G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Varenr: UF-SM-1G-S2 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
334,-
(267 eks.mva)
MC100CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
Varenr: MC100CMBestillingsvare (ubekreftet levering)
353,-
(282 eks.mva)
UF-AE_thumbnail
Ubiquiti U Fiber Active Ethernet
Varenr: UF-AE18 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
372,-
(297 eks.mva)
MC110CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Varenr: MC110CS52 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
390,-
(312 eks.mva)
MC111CS_thumbnail
Tp-link 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Varenr: MC111CSPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
408,-
(327 eks.mva)
MC112CS_thumbnail
Tp-link fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
Varenr: MC112CS4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
408,-
(327 eks.mva)
DMC-G01LC/E_thumbnail
D-link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
Varenr: DMC-G01LC/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
410,-
(328 eks.mva)
S-C57DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
Varenr: S-C57DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C59DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
Varenr: S-C59DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C53DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
Varenr: S-C53DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C51DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
Varenr: S-C51DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C49DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
Varenr: S-C49DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C47DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm
Varenr: S-C47DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
S-C55DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm
Varenr: S-C55DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
429,-
(344 eks.mva)
MC200CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
Varenr: MC200CM5 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
445,-
(356 eks.mva)
RBFTC11_thumbnail
Mikrotik RBFTC11 Fiber to Copper Converter Outdoor model
Varenr: RBFTC11Bestillingsvare (ubekreftet levering)
483,-
(386 eks.mva)
TL-SM321A_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321ABestillingsvare (ubekreftet levering)
501,-
(401 eks.mva)
UBI-UF-MM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-10G35 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
527,-
(422 eks.mva)
MC210CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
Varenr: MC210CS7 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
535,-
(428 eks.mva)
AJ716B_thumbnail
HP 8GB SFB module
Varenr: AJ716BBestillingsvare (ubekreftet levering)
540,-
(432 eks.mva)
TXM431-SR_thumbnail
Tp-link SFP+ SR 300M Transceiver, MM 850Nm, LC
Varenr: TXM431-SRBestillingsvare (ubekreftet levering)
543,-
(434 eks.mva)
DGS-712_thumbnail
D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
Varenr: DGS-712Bestillingsvare (ubekreftet levering)
619,-
(495 eks.mva)
AJ718_thumbnail
HP 8GB short wave transceiver
Varenr: AJ718Bestillingsvare (ubekreftet levering)
626,-
(501 eks.mva)
S-C61DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm
Varenr: S-C61DLC40D13 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
626,-
(501 eks.mva)
DEM-311GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
Varenr: DEM-311GT20 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
670,-
(536 eks.mva)
S+85DLC03D_thumbnail
Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm
Varenr: S+85DLC03D10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
712,-
(570 eks.mva)
S-3553LC20D_thumbnail
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Varenr: S-3553LC20DPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
855,-
(684 eks.mva)
DEM-310GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
Varenr: DEM-310GT18 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
900,-
(720 eks.mva)
J4858D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4858D101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
901,-
(721 eks.mva)
455883-B21_thumbnail
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
Varenr: 455883-B2117 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1017,-
(813 eks.mva)
DMC-300SC/E_thumbnail
D-link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Varenr: DMC-300SC/E62 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1035,-
(828 eks.mva)
UF-GP-C+_thumbnail
Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+
Varenr: UF-GP-C+45 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1049,-
(839 eks.mva)
S-4554LC80D_thumbnail
Mikrotik Pair of SFP 1.25G 10Km T1310nm-R1550 nm and vice versa
Varenr: S-4554LC80D10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1056,-
(845 eks.mva)
EH-SFP-MM_thumbnail
Siklu SFP MultiMode 850
Varenr: EH-SFP-MMBestillingsvare (ubekreftet levering)
1065,-
(852 eks.mva)
UBI-UF-SM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-SM-10G7 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1141,-
(913 eks.mva)
TXM431-LR_thumbnail
Tp-link SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
Varenr: TXM431-LRBestillingsvare (ubekreftet levering)
1206,-
(965 eks.mva)
2A-136G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex
Varenr: 2A-136GBestillingsvare (ubekreftet levering)
1209,-
(967 eks.mva)
DEM-211_thumbnail
D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
Varenr: DEM-2112 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
1279,-
(1023 eks.mva)
EH-SFP-SM_thumbnail
Siklu SFP Single Mode 1310
Varenr: EH-SFP-SMBestillingsvare (ubekreftet levering)
1299,-
(1039 eks.mva)
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX
Varenr: TRX-10GSFP-SR-MLXBestillingsvare (ubekreftet levering)
1409,-
(1127 eks.mva)
S+C61DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm
Varenr: S+C61DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1498,-
(1198 eks.mva)
J4859D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4859DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1513,-
(1211 eks.mva)
J4859C_thumbnail
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
Varenr: J4859CBestillingsvare (ubekreftet levering)
1606,-
(1285 eks.mva)
J8177D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
Varenr: J8177DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1704,-
(1363 eks.mva)
DMC-515SC/E_thumbnail
D-link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Varenr: DMC-515SC/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
1742,-
(1394 eks.mva)
86460_thumbnail
De-lock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps
Varenr: 86460Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1858,-
(1487 eks.mva)
DMC-700SC/E_thumbnail
D-link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
Varenr: DMC-700SC/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
1936,-
(1549 eks.mva)
UF-MM-1G-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack
Varenr: UF-MM-1G-20På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1961,-
(1569 eks.mva)
TX432_thumbnail
Tp-link JetStream 10-Gigabit 2-Ports modul, SFP+, til T3700G-28TQ
Varenr: TX432Bestillingsvare (ubekreftet levering)
2020,-
(1616 eks.mva)
UF-SM-10G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack
Varenr: UF-SM-10G-S19 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
2037,-
(1630 eks.mva)
2A-137G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/10KM SFP Duplex
Varenr: 2A-137GBestillingsvare (ubekreftet levering)
2142,-
(1714 eks.mva)
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1550nm
Varenr: S+C55DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
S+C53DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nm
Varenr: S+C53DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1510nm
Varenr: S+C51DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1590nm
Varenr: S+C59DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
S+C57DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm
Varenr: S+C57DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
S+C49DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm
Varenr: S+C49DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
S+C47DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm
Varenr: S+C47DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
2164,-
(1731 eks.mva)
TL-MC1400_thumbnail
Tp-link 19" 2U chassie for 14xmediakonverter
Varenr: TL-MC1400På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
2188,-
(1751 eks.mva)
UF-SM-1G-S-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Varenr: UF-SM-1G-S-20Bestillingsvare (ubekreftet levering)
2574,-
(2059 eks.mva)
Direktroni USB 3,0 Adapter med SFP-fibertilkobling av Gigabit-SFP
Varenr: 121-0134Bestillingsvare (ubekreftet levering)
2641,-
(2112 eks.mva)
F29R14F20000002_thumbnail
Promise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical Transceiver
Varenr: F29R14F20000002Bestillingsvare (ubekreftet levering)
2716,-
(2173 eks.mva)
F29000020000188_thumbnail
Promise 8G Fibre Channel SFP - FC 8.5 / 4.25 / 2.125 GB SFP
Varenr: F29000020000188Bestillingsvare (ubekreftet levering)
3037,-
(2430 eks.mva)
SFP-1GLXLC_thumbnail
Moxa SFP-1GLXLC
Varenr: SFP-1GLXLCBestillingsvare (ubekreftet levering)
3042,-
(2434 eks.mva)
J9152A_thumbnail
HPE Transceiver X132 10G SFP+LC
Varenr: J9152A2 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
3110,-
(2488 eks.mva)
DEM-312GT2_thumbnail
D-link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
Varenr: DEM-312GT2Bestillingsvare (ubekreftet levering)
3193,-
(2554 eks.mva)
DEM-431XT_thumbnail
D-link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
Varenr: DEM-431XT2 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
3321,-
(2656 eks.mva)
F29SS1B00000000_thumbnail
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T
Varenr: F29SS1B00000000Bestillingsvare (ubekreftet levering)
3359,-
(2687 eks.mva)
DEM-QX01Q-SR4_thumbnail
D-link 40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small Form
Varenr: DEM-QX01Q-SR4Bestillingsvare (ubekreftet levering)
3751,-
(3001 eks.mva)
SFP-1GLSXLC-T_thumbnail
Moxa SFP-1GLSXLC-T
Varenr: SFP-1GLSXLC-TBestillingsvare (ubekreftet levering)
3929,-
(3143 eks.mva)
S+2332LC10D_thumbnail
Mikrotik Pair of bidir SFP 10G 10Km T1270nm-R1330 nm and vice versa
Varenr: S+2332LC10D10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
3969,-
(3175 eks.mva)
DMC-810SC/E_thumbnail
D-link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
Varenr: DMC-810SC/EPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
3973,-
(3178 eks.mva)
UF-MM-10G-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack
Varenr: UF-MM-10G-202 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
4311,-
(3449 eks.mva)
DEM-410T_thumbnail
D-link SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver - Up to 10Gbps bidirectional data li
Varenr: DEM-410TBestillingsvare (ubekreftet levering)
4376,-
(3501 eks.mva)
DMC-1000_thumbnail
D-link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet
Varenr: DMC-10002 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
4541,-
(3632 eks.mva)
F29S16G20000002_thumbnail
Promise Fibre Channel 16/8/4GB SF Plgbl Opt Transceiver LC, 850nm
Varenr: F29S16G20000002Bestillingsvare (ubekreftet levering)
4664,-
(3731 eks.mva)
86445_thumbnail
De-lock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, gray
Varenr: 86445Bestillingsvare (ubekreftet levering)
4775,-
(3820 eks.mva)
DEM-432XT_thumbnail
D-link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
Varenr: DEM-432XTBestillingsvare (ubekreftet levering)
5676,-
(4541 eks.mva)
F29SANL220M0000_thumbnail
Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter
Varenr: F29SANL220M00002 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
5738,-
(4591 eks.mva)
F29S10G220M0000_thumbnail
Promise SANLink2 mediakonverter, 2xThunderbolt til 2x10G SFP+, sv
Varenr: F29S10G220M0000På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
7463,-
(5970 eks.mva)
F29SANL220M0001_thumbnail
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
Varenr: F29SANL220M0001På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
8396,-
(6717 eks.mva)
UF-SM-10G-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack
Varenr: UF-SM-10G-202 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
9701,-
(7761 eks.mva)
DEM-410X_thumbnail
D-link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series
Varenr: DEM-410XBestillingsvare (ubekreftet levering)
11352,-
(9081 eks.mva)
F29S31620000002_thumbnail
Promise SANLink3 F2 Thunderbolt 3 til 16 Gbit FC adapter
Varenr: F29S31620000002På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
14467,-
(11573 eks.mva)
UF-SM-10G-S-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack
Varenr: UF-SM-10G-S-2011 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
18084,-
(14467 eks.mva)
DEM-QX10Q-LR4_thumbnail
D-link 40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-Plug
Varenr: DEM-QX10Q-LR4Bestillingsvare (ubekreftet levering)
24381,-
(19505 eks.mva)
DXS-3600-EM-4QXS_thumbnail
D-link 4 x 40Gbps QSFP+ Expansion Module for DXS-3600-32S - 4 x 40Gbps QSFP+
Varenr: DXS-3600-EM-4QXSBestillingsvare (ubekreftet levering)
31195,-
(24956 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved