Annet Nettverk
TL-MR6400_thumbnail
Tp-link wireless 3G/4G router, 2,4GHz, 300Mbps, 4xLAN/WAN, black
Varenr: TL-MR6400
1089,-
(871 eks.mva)
RE360_thumbnail
Tp-link RE360
Varenr: RE360
Frpris: 571,-
470,-
B-DB-AC_thumbnail
Ubiquiti airMAX Bullet AC radio, 300+ Mbps, water resistant, plug and
Varenr: B-DB-AC
Frpris: 1096,-
895,-
UBI-NBE-WMK_thumbnail
Ubiquiti Wallmount for NBE16 and NBE19
Varenr: UBI-NBE-WMK
38,-
(30 eks.mva)
POE-101_thumbnail
Deltaco testverkty for POE (power over ethernet), svart
Varenr: POE-101
45,-
(36 eks.mva)
WN687N1_thumbnail
Deltaco trdlst USB nettverkskort, liten strrelse, 802.11b/g/n
Varenr: WN687N1
86,-
(69 eks.mva)
TL-WN725N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, nano-strrelse, 150Mbps, 802.11n, svart
Varenr: TL-WN725N
87,-
(69 eks.mva)
88987_thumbnail
De-lock LTE Antenne SMA 3 dBi omnidirektional starr schwarz Klebemontag
Varenr: 88987
94,-
(75 eks.mva)
CF-WU810N_thumbnail
Comfast RF Solutions USB 2.0 wireless adapter, IEEE802.11b/g/n, white
Varenr: CF-WU810N
96,-
(77 eks.mva)
DWA-121_thumbnail
D-link Wireless N 150 Micro USB Adapter
Varenr: DWA-121
103,-
(82 eks.mva)
MD-107_thumbnail
Deltaco kabeltester for RJ45/RJ12 & BNC, 2 delt, svart
Varenr: MD-107
106,-
(85 eks.mva)
U-PRO-MP_thumbnail
Ubiquiti Versatile mounting for UAP-AC-PRO, HD, SHD and above
Varenr: U-PRO-MP
110,-
(88 eks.mva)
TL-WN722N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, 150Mbps, 802.11n, ekstern antenne
Varenr: TL-WN722N
115,-
(92 eks.mva)
ACSMAUFL_thumbnail
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards
Varenr: ACSMAUFL
117,-
(94 eks.mva)
TL-WN821N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN821N
118,-
(94 eks.mva)
CBL-RJ45F9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ho, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45F9-150
119,-
(96 eks.mva)
DWA-131_thumbnail
D-link USB-adapter for trdlst nettverk, 802.11b/g/n, nano, WPS,
Varenr: DWA-131
120,-
(96 eks.mva)
CBL-RJ45M25-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB25ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M25-150
120,-
(96 eks.mva)
CBL-RJ45M9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M9-150
121,-
(97 eks.mva)
90IG00J0-BU0N00_thumbnail
Asus Wireless USB 2.0 card 802,11, 150Mbps, nano dongle
Varenr: 90IG00J0-BU0N00
124,-
(99 eks.mva)
TL-WN823N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN823N
126,-
(100 eks.mva)
UE200_thumbnail
Tp-link USB 2.0 network adapter, 100Mbps, 1xRJ45 FM, white
Varenr: UE200
128,-
(102 eks.mva)
ACRPSMA_thumbnail
Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA
Varenr: ACRPSMA
140,-
(112 eks.mva)
90-IG13002E02-0PA0_thumbnail
Asus Wireless USB 2.0 card 802.11n, 300Mbps
Varenr: 90-IG13002E02-0PA0
149,-
(119 eks.mva)
88451_thumbnail
De-lock LTE antenne, SMA-kontakt han , rundstrlende, svart
Varenr: 88451
157,-
(126 eks.mva)
TL-WN822N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n, 2x3dBi
Varenr: TL-WN822N
164,-
(131 eks.mva)
USB3-GIGA3_thumbnail
Deltaco nettverksadapter, 1xGigabitRJ45, 1xUSB3 A hann, 3x USB3 hunn, svart
Varenr: USB3-GIGA3
165,-
(132 eks.mva)
UE300_thumbnail
Tp-link USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: UE300
177,-
(142 eks.mva)
Snom A6 10 Watt Power Supply
Varenr: 00004325
179,-
(143 eks.mva)
ARCHERT2U_thumbnail
Tp-link AC600 trdls Dual Band USB Adapter, 802.11ac/a/b/g/n USB 2.
Varenr: ARCHERT2U
201,-
(161 eks.mva)
UF-RJ45-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber RJ45 - SFP to RJ45
Varenr: UF-RJ45-1G
205,-
(164 eks.mva)
DWA-127_thumbnail
D-link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
Varenr: DWA-127
205,-
(164 eks.mva)
USBC-1080_thumbnail
Deltaco USB C Network Adapter, Gigabit, RJ45, white bag, silver
Varenr: USBC-1080
212,-
(170 eks.mva)
DWA-171_thumbnail
D-link Mini adapter AC580, nettverksadapter, USB , 802.11n/g/ac, svart
Varenr: DWA-171
217,-
(173 eks.mva)
WOOBM-USB_thumbnail
Mikrotik Wireless out of band management USB stick
Varenr: WOOBM-USB
218,-
(175 eks.mva)
NS-WM_thumbnail
Ubiquiti wall-window mount for NanoM and LocoM series
Varenr: NS-WM
222,-
(177 eks.mva)
N7P47AA#AC3_thumbnail
HP USB 3.0 to Gigabit Adapter
Varenr: N7P47AA#AC3
228,-
(182 eks.mva)
TL-WN8200ND_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n, svart
Varenr: TL-WN8200ND
229,-
(183 eks.mva)
TL-WA850RE_thumbnail
Tp-link signalforsterker for WLAN, 300Mbps, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA850RE
229,-
(183 eks.mva)
TL-SM311LS_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
Varenr: TL-SM311LS
238,-
(190 eks.mva)
UBI-UF-MM-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-1G
239,-
(191 eks.mva)
V7W66AA#AC3_thumbnail
HP USB-C to RJ45 Adapter
Varenr: V7W66AA#AC3
247,-
(198 eks.mva)
TL-SM321B_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321B
256,-
(205 eks.mva)
UE330_thumbnail
Tp-link UE330
Varenr: UE330
256,-
(205 eks.mva)
MC220L_thumbnail
Tp-link Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Varenr: MC220L
256,-
(205 eks.mva)
TL-SM311LM_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Varenr: TL-SM311LM
258,-
(207 eks.mva)
S-85DLC05D_thumbnail
Mikrotik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm
Varenr: S-85DLC05D
262,-
(210 eks.mva)
GPER_thumbnail
Mikrotik GPER Gigabit Passive Ethernet Repeater
Varenr: GPER
262,-
(210 eks.mva)
DAP-1325/E_thumbnail
D-link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet,white
Varenr: DAP-1325/E
266,-
(213 eks.mva)
TL-WA801ND_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps, 802.11g/b/n
Varenr: TL-WA801ND
284,-
(227 eks.mva)
90IG0120-BM0000_thumbnail
Asus Wireless USB Adapter 300Mbps, 2x detachable antennas
Varenr: 90IG0120-BM0000
288,-
(231 eks.mva)
A7446B_thumbnail
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
Varenr: A7446B
298,-
(238 eks.mva)
90IG00I0-BM0G00_thumbnail
Asus USB-AC51, AC600 USB-nettverksadapter, 802.11ac, Dual Band, svart
Varenr: 90IG00I0-BM0G00
303,-
(242 eks.mva)
RB931-2ND_thumbnail
Mikrotik hAP Mini 650MHz 32MB 3xLAN 2,4GHz bgn 2x2 L4
Varenr: RB931-2ND
305,-
(244 eks.mva)
90IG01X0-BO2100_thumbnail
Asus RP-N12, trdls accesspunkt, 2,4GHz, 300Mbps, hvit
Varenr: 90IG01X0-BO2100
307,-
(245 eks.mva)
12462_thumbnail
De-lock trdlst netverkskort, ekstern antenne, 802.11AC, USB 2.0, svar
Varenr: 12462
307,-
(246 eks.mva)
ARCHERT4U_thumbnail
Tp-link AC1200 trdls nettverksadapter 1200 Mbps USB 3,0/2,0
Varenr: ARCHERT4U
311,-
(249 eks.mva)
DWM-157_thumbnail
D-link 3G USB-adapter, HSUPA, SIM-plass, microSD-slot, hvit
Varenr: DWM-157
314,-
(251 eks.mva)
65905_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65905
319,-
(255 eks.mva)
65903_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65903
319,-
(255 eks.mva)
DAP-2020/E_thumbnail
D-link dap-2020
Varenr: DAP-2020/E
320,-
(256 eks.mva)
DWA-172_thumbnail
D-link Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
Varenr: DWA-172
321,-
(257 eks.mva)
TL-WA860RE_thumbnail
Tp-link repeater, WLAN, 300Mbps, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA860RE
322,-
(258 eks.mva)
UF-SM-1G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Varenr: UF-SM-1G-S
324,-
(259 eks.mva)
TL-MR3020_thumbnail
Tp-link trdls 3G-router, 802.11n, 150Mbps, USB, RJ45
Varenr: TL-MR3020
330,-
(264 eks.mva)
RB941-2ND-TC_thumbnail
Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case
Varenr: RB941-2ND-TC
332,-
(265 eks.mva)
JCE131_thumbnail
J5 create JCE131, Gigabit nettverksadapter, USB Typ C ha-kontakt, hvit
Varenr: JCE131
332,-
(265 eks.mva)
65904_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USBType-CT male > Gigabit
Varenr: 65904
333,-
(266 eks.mva)
65906_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USBType-CT male > Gigabit
Varenr: 65906
333,-
(266 eks.mva)
RE200_thumbnail
Tp-link RE200, trdls AP, 750Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, vi
Varenr: RE200
334,-
(267 eks.mva)
Tp-link TP link RE205 Wifi repeater AC750, 433 Mb/s,2x external antennas,white
Varenr: RE205
334,-
(267 eks.mva)
MC100CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
Varenr: MC100CM
335,-
(268 eks.mva)
DWA-182_thumbnail
D-link Wireless AC DualBand USB Adapter
Varenr: DWA-182
335,-
(268 eks.mva)
S-31DLC20D_thumbnail
Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm
Varenr: S-31DLC20D
336,-
(269 eks.mva)
DUB-1312_thumbnail
D-link USB 3.0 nettverksadapter, svart
Varenr: DUB-1312
340,-
(272 eks.mva)
T3H-00012_thumbnail
Microsoft LifeCam HD-3000 Win USB
Varenr: T3H-00012
341,-
(272 eks.mva)
DAP-1330/E_thumbnail
D-link DAP-1330
Varenr: DAP-1330/E
344,-
(275 eks.mva)
UH700_thumbnail
Tp-link UH700- USB 3.0 hub med 7-porter, strmforsyning medflger, svar
Varenr: UH700
352,-
(282 eks.mva)
UF-AE_thumbnail
Ubiquiti U Fiber Active Ethernet
Varenr: UF-AE
354,-
(283 eks.mva)
NANOHD-RETROFIT-3_thumbnail
Ubiquiti UAP AC Pro to nanoHD Upgrade Mount 3-Pack
Varenr: NANOHD-RETROFIT-3
361,-
(289 eks.mva)
WAP3205V3-EU0101F_thumbnail
Zyxel WAP3205V3 Wireless repeater, 300 Mbps, 2.4 GHz, 2 antennas,black
Varenr: WAP3205V3-EU0101F
361,-
(289 eks.mva)
DAP-1360/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point, 802.11b/g/n
Varenr: DAP-1360/E
366,-
(293 eks.mva)
EAP115-WALL_thumbnail
Tp-link EAP115-Wall
Varenr: EAP115-WALL
369,-
(295 eks.mva)
MC110CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Varenr: MC110CS
370,-
(296 eks.mva)
1855070_thumbnail
Televes antenne 3G/4G, Takantenne Pro-2000T, 698-960/1710-2700 MHz
Varenr: 1855070
370,-
(296 eks.mva)
TL-MR3420_thumbnail
Tp-link trdls 3G-router, LAN/WLAN, 802.11b/g/n,
Varenr: TL-MR3420
373,-
(298 eks.mva)
RBMAPL-2ND_thumbnail
Mikrotik mAP2nD microAP with PoE passive/compliant ports 2
Varenr: RBMAPL-2ND
378,-
(302 eks.mva)
EJR-00006_thumbnail
Microsoft USB Gigabit Ethernet adapter 3.0
Varenr: EJR-00006
387,-
(309 eks.mva)
TL-WA901ND_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps, 802.11g/b/n
Varenr: TL-WA901ND
387,-
(310 eks.mva)
MC112CS_thumbnail
Tp-link fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
Varenr: MC112CS
387,-
(310 eks.mva)
MC111CS_thumbnail
Tp-link 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Varenr: MC111CS
387,-
(310 eks.mva)
DMC-G01LC/E_thumbnail
D-link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
Varenr: DMC-G01LC/E
389,-
(311 eks.mva)
12463_thumbnail
De-lock trdlst nettverkskort, 802.11ac, 867Mbps, USB 3.0, svart
Varenr: 12463
391,-
(313 eks.mva)
EAP110_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps 2,4Ghz 1xGBLAN, PoE
Varenr: EAP110
392,-
(314 eks.mva)
DS-SFP-FCGE-SW=_thumbnail
Cisco 1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare
Varenr: DS-SFP-FCGE-SW=
414,-
(331 eks.mva)
12502_thumbnail
De-lock USB 3.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Mini Stick 867 Mbps
Varenr: 12502
416,-
(333 eks.mva)
RBCAPL-2ND_thumbnail
Mikrotik cAP2 Lite ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
Varenr: RBCAPL-2ND
420,-
(336 eks.mva)
PL7400_thumbnail
Mikrotik PL7400 PWR-Line 7400 European plug (Type C)
Varenr: PL7400
420,-
(336 eks.mva)
DWR-116/E_thumbnail
D-link trdls 3G/4G router med 4-ports switch, 10/100Mbps LAN/WLAN,
Varenr: DWR-116/E
420,-
(336 eks.mva)
TL-WR902AC_thumbnail
Tp-link WR902AC Wireless Travel Router, Dual Band,5GHz / 433Mbps,white
Varenr: TL-WR902AC
423,-
(338 eks.mva)
RE300_thumbnail
Tp-link RE300
Varenr: RE300
423,-
(338 eks.mva)
TL-PA4010KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 Nano Powerline Adatper Starter Kit, to enheter, hvit
Varenr: TL-PA4010KIT
423,-
(338 eks.mva)
J141B-005B-2_thumbnail
Accell DP-8003
Varenr: J141B-005B-2
431,-
(345 eks.mva)
470-ABBT_thumbnail
Dell Adapter
Varenr: 470-ABBT
437,-
(350 eks.mva)
J5 create, USB 3.0 til Gigabit Ethernet-adapter, 12cm kabel, hvit/silv
Varenr: JUE130
437,-
(350 eks.mva)
RE305_thumbnail
Tp-link Range Extender for wireless network, 802.11ac, 1200Mbps, white
Varenr: RE305
445,-
(356 eks.mva)
MC200CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
Varenr: MC200CM
458,-
(366 eks.mva)
DWR-730/E_thumbnail
D-link Portable HSPA+ 21 Mbps Router
Varenr: DWR-730/E
467,-
(373 eks.mva)
TL-PS110P_thumbnail
Tp-link Printserver 1 Parallell 10/100
Varenr: TL-PS110P
475,-
(380 eks.mva)
TL-PS310U_thumbnail
Tp-link MFP (Skrivare/Scan/Fax) Storageserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS310U
475,-
(380 eks.mva)
TL-SM321A_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321A
475,-
(380 eks.mva)
MC210CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
Varenr: MC210CS
475,-
(380 eks.mva)
CPE210_thumbnail
Tp-link Outdoor 2,4GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, hvit
Varenr: CPE210
481,-
(385 eks.mva)
EAP115_thumbnail
Tp-link EAP115
Varenr: EAP115
481,-
(385 eks.mva)
U187B-001B_thumbnail
Accell USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: U187B-001B
488,-
(391 eks.mva)
UBI-UF-MM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-10G
512,-
(409 eks.mva)
AJ716B_thumbnail
HP 8GB SFB module
Varenr: AJ716B
512,-
(409 eks.mva)
TL-PA4010PKIT_thumbnail
Tp-link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit
Varenr: TL-PA4010PKIT
512,-
(410 eks.mva)
AC50_thumbnail
Tp-link AC50 wireless controller, 50 CAP, 5x 100Mbps RJ45, 1GHz, black
Varenr: AC50
515,-
(412 eks.mva)
TXM431-SR_thumbnail
Tp-link SFP+ SR 300M Transceiver, MM 850Nm, LC
Varenr: TXM431-SR
515,-
(412 eks.mva)
TL-PS110U_thumbnail
Tp-link Printserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS110U
515,-
(412 eks.mva)
WRE6505V2-EU0101F_thumbnail
Zyxel WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender, 802.11ac, white
Varenr: WRE6505V2-EU0101F
522,-
(417 eks.mva)
TL-PA7010KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline starter kit with two adapters, Gigabit, white
Varenr: TL-PA7010KIT
524,-
(419 eks.mva)
WS-WN570HA1_thumbnail
Winstar High powered WiFi repeater, outdoor, PoE, 500m range, Dual-Ban
Varenr: WS-WN570HA1
537,-
(430 eks.mva)
RBFTC11_thumbnail
Mikrotik RBFTC11 Fiber to Copper Converter Outdoor model
Varenr: RBFTC11
553,-
(442 eks.mva)
RBLDF-5ND_thumbnail
Mikrotik LDF 5 Outdoor 9dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM PSU
Varenr: RBLDF-5ND
553,-
(442 eks.mva)
8146_thumbnail
Devolo Powerline 1000 mini adapter, 1x Ethernet, CMSA, 128 Bit AES enc
Varenr: 8146
566,-
(453 eks.mva)
ARCHERT9UH_thumbnail
Tp-link wireless network card, USB 3.0, Dual Band, AC1900, WPS, black
Varenr: ARCHERT9UH
566,-
(453 eks.mva)
LocoM2_thumbnail
Ubiquiti Locostation 2-4GHz incl antenna and PoE
Varenr: LocoM2
576,-
(460 eks.mva)
CAP300_thumbnail
Tp-link CAP300
Varenr: CAP300
584,-
(467 eks.mva)
DGS-712_thumbnail
D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
Varenr: DGS-712
587,-
(470 eks.mva)
Ubiquiti Black Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-BLACK-3
592,-
(473 eks.mva)
NHD-COVER-CAMO-3_thumbnail
Ubiquiti Camo Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-CAMO-3
592,-
(473 eks.mva)
NHD-COVER-FABRIC-3_thumbnail
Ubiquiti Fabric Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-FABRIC-3
592,-
(473 eks.mva)
NHD-COVER-CONCRETE-3_thumbnail
Ubiquiti Concrete Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-CONCRETE-3
592,-
(473 eks.mva)
NHD-COVER-WOOD-3_thumbnail
Ubiquiti Wood Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-WOOD-3
592,-
(473 eks.mva)
NANOHD-RCM-3_thumbnail
Ubiquiti NanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack
Varenr: NANOHD-RCM-3
592,-
(473 eks.mva)
NHD-COVER-MARBLE-3_thumbnail
Ubiquiti Marble Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-MARBLE-3
592,-
(473 eks.mva)
AJ718_thumbnail
HP 8GB short wave transceiver
Varenr: AJ718
594,-
(475 eks.mva)
DHP-601AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Varenr: DHP-601AV/E
599,-
(479 eks.mva)
EAP110-OUTDOOR_thumbnail
Tp-link EAP110-Outdoor
Varenr: EAP110-OUTDOOR
601,-
(481 eks.mva)
DEM-311GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
Varenr: DEM-311GT
611,-
(489 eks.mva)
PL7411-2ND_thumbnail
Mikrotik PWR-LINE AP RouterOS L4 European plug (Type C)
Varenr: PL7411-2ND
614,-
(491 eks.mva)
RBWAP2ND-BE_thumbnail
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor Black
Varenr: RBWAP2ND-BE
634,-
(508 eks.mva)
RBWAP2ND_thumbnail
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor White
Varenr: RBWAP2ND
634,-
(508 eks.mva)
RB951UI-2ND_thumbnail
Mikrotik hAP 650MHz 5xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4
Varenr: RB951UI-2ND
634,-
(508 eks.mva)
TL-WPS510U_thumbnail
Tp-link trdls skriverserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-WPS510U
635,-
(508 eks.mva)
00004341_thumbnail
Snom A100M Headset
Varenr: 00004341
644,-
(515 eks.mva)
RBMAP2ND_thumbnail
Mikrotik RBM33G 880MHz 256MB 3xLAN 2xmPCI L4
Varenr: RBMAP2ND
645,-
(516 eks.mva)
G2PoE,EU_thumbnail
Mimosa 2.4 GHz PoE Wi-Fi gateway
Varenr: G2PoE,EU
646,-
(517 eks.mva)
91-010-172001B_thumbnail
Zyxel SFP-1000T
Varenr: 91-010-172001B
652,-
(521 eks.mva)
TL-PA7010PKIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline startkit, two adapters, Gigabit, passthrough
Varenr: TL-PA7010PKIT
669,-
(536 eks.mva)
DAP-1610/E_thumbnail
D-link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, Two powerful ante
Varenr: DAP-1610/E
669,-
(536 eks.mva)
6CH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema For Business, svart, USB
Varenr: 6CH-00002
679,-
(543 eks.mva)
CAP300-OUTDOOR_thumbnail
Tp-link (CAP300-Outdoor) 300Mbps Wireless N Outdoor Access Point,white
Varenr: CAP300-OUTDOOR
687,-
(549 eks.mva)
NWA5121-NI-EU0102F_thumbnail
Zyxel NWA5121-NI Standalone & Controller AP Business WLAN
Varenr: NWA5121-NI-EU0102F
703,-
(562 eks.mva)
H5D-00014_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema, webkamera, 720p@30fps, mik ,USB, svart
Varenr: H5D-00014
709,-
(567 eks.mva)
S-C61DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm
Varenr: S-C61DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C59DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
Varenr: S-C59DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C55DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm
Varenr: S-C55DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C57DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
Varenr: S-C57DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C53DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
Varenr: S-C53DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C51DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
Varenr: S-C51DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
S-C47DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm
Varenr: S-C47DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
RBCAP2ND_thumbnail
Mikrotik cAP2nD ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
Varenr: RBCAP2ND
716,-
(573 eks.mva)
RBWSAP-5HAC2ND_thumbnail
Mikrotik wsAP ac lite 3xGE dualband 802.3af POE L4
Varenr: RBWSAP-5HAC2ND
716,-
(573 eks.mva)
RB952UI-5AC2ND-TC_thumbnail
Mikrotik hAPaclite 5xLAN dualband 3x3 2.4 1x1 5GHz TC
Varenr: RB952UI-5AC2ND-TC
716,-
(573 eks.mva)
S-C49DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
Varenr: S-C49DLC40D
716,-
(573 eks.mva)
WBS210_thumbnail
Tp-link WBS210Outdoor 2.4 GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS210
721,-
(577 eks.mva)
DWA-192_thumbnail
D-link DWA-192, trdls USB 3.0 nettverksadapter, 802.11ac, gr/sva
Varenr: DWA-192
722,-
(577 eks.mva)
90IG00A0-BM0N00_thumbnail
Asus Dual-band Wireless-AC1200 USB Adapter, USB 3.0, 300/867Mbps
Varenr: 90IG00A0-BM0N00
726,-
(581 eks.mva)
90IG01V0-BO2100_thumbnail
Asus PL-N12 Kit
Varenr: 90IG01V0-BO2100
731,-
(585 eks.mva)
DAP-2230_thumbnail
D-link DAP-2230 AP
Varenr: DAP-2230
731,-
(585 eks.mva)
TL-WPA4220KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 WiFi Powerline Extender Starter Kit, 500Mbps, WLAN, hvit
Varenr: TL-WPA4220KIT
738,-
(591 eks.mva)
8294_thumbnail
Devolo Magic 1 LAN 1-1-1
Varenr: 8294
739,-
(592 eks.mva)
M7200_thumbnail
Tp-link M200
Varenr: M7200
761,-
(608 eks.mva)
DHP-P601AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit
Varenr: DHP-P601AV/E
762,-
(610 eks.mva)
WBS510_thumbnail
Tp-link WBS510Outdoor 5GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS510
772,-
(618 eks.mva)
EAP225-Wall_thumbnail
Tp-link EAP225-Wall
Varenr: EAP225-Wall
772,-
(618 eks.mva)
GS1005HP-EU0101F_thumbnail
Zyxel GS1005HP 5-Port GbE Unmanaged PoE switch, 2 Gbps, fanless, PoE b
Varenr: GS1005HP-EU0101F
783,-
(626 eks.mva)
NBE-M5-16_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam AC Wi-Fi Radio, 5GHz, 16dBi, PoE Adapter, white
Varenr: NBE-M5-16
783,-
(627 eks.mva)
LOCOM5_thumbnail
Ubiquiti Locostation 5GHz incl antenna and PoE
Varenr: LOCOM5
783,-
(627 eks.mva)
RE450_thumbnail
Tp-link RE450 - Accesspunkt, 802.11ac, 1750Mbps, hvit
Varenr: RE450
785,-
(628 eks.mva)
J4858D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4858D
813,-
(650 eks.mva)
DHP-W311AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit, QoS
Varenr: DHP-W311AV/E
816,-
(653 eks.mva)
RBDISCG-5ACD_thumbnail
Mikrotik DISC 21 dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM L3
Varenr: RBDISCG-5ACD
819,-
(655 eks.mva)
DAP-2310/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point
Varenr: DAP-2310/E
822,-
(658 eks.mva)
90IG0230-BM0N00_thumbnail
Asus USB-AC68-A
Varenr: 90IG0230-BM0N00
825,-
(660 eks.mva)
OC200_thumbnail
Tp-link OC200
Varenr: OC200
837,-
(670 eks.mva)
RB951UI-2HND_thumbnail
Mikrotik RB951ui-2HnD with 5xLAN w1xPOEout bgn radio 600MHz
Varenr: RB951UI-2HND
838,-
(670 eks.mva)
UC2324-AT_thumbnail
Aten USB-tilkoblingen seriell hub, 4 porter, RS-232, DB9ha
Varenr: UC2324-AT
838,-
(671 eks.mva)
9375_thumbnail
Devolo Powerline dlan 1200+, 1200Mbps, pass through, hvit
Varenr: 9375
841,-
(673 eks.mva)
DEM-310GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
Varenr: DEM-310GT
854,-
(683 eks.mva)
SPA122_thumbnail
Cisco VOIP gateway with router 2 x RJ-45 - 2 x FXS - Fast Ethernet
Varenr: SPA122
858,-
(686 eks.mva)
5WH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio for Business, svart, USB
Varenr: 5WH-00002
859,-
(687 eks.mva)
TL-PA8010PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Gigabite Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8010PKIT
885,-
(708 eks.mva)
DAP-3315_thumbnail
D-link Wireless N PoE Outdoor access point, waterproof, 12 dBi sector
Varenr: DAP-3315
887,-
(709 eks.mva)
9303_thumbnail
Devolo dLAN 550 duo+ starter kit, 2x Ethernet RJ45, to 500 mbps,white
Varenr: 9303
888,-
(711 eks.mva)
90IG0250-BO3R00_thumbnail
Asus repeater for wireless networks, AC1750, Dual band, white
Varenr: 90IG0250-BO3R00
888,-
(711 eks.mva)
DAP-1665_thumbnail
D-link Wireless AC1200 Dual Band Access Point, hvit
Varenr: DAP-1665
897,-
(718 eks.mva)
TL-PA8010KIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Powerline starter kit with two adapters, Gigabit, white
Varenr: TL-PA8010KIT
904,-
(723 eks.mva)
ACB-AC_thumbnail
Ubiquiti airCube AC Access Point, Dual-Band, PoE in/out, wide-area ant
Varenr: ACB-AC
905,-
(724 eks.mva)
UBI-BulletM2HP_thumbnail
Ubiquiti Bullet2-4GHz N-male ant conn order PoE15 separate
Varenr: UBI-BulletM2HP
905,-
(724 eks.mva)
UC4852-AT_thumbnail
Aten USB-tilkoblingen seriell hub, 2 porter, RS-485, DB9ha
Varenr: UC4852-AT
908,-
(726 eks.mva)
Q2F-00015_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio 1080p HD-Sensor
Varenr: Q2F-00015
920,-
(736 eks.mva)
NWA5121-N-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5121-N Standalone & Controller AP with Antenna Business WLAN
Varenr: NWA5121-N-EU0101F
935,-
(748 eks.mva)
455883-B21_thumbnail
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
Varenr: 455883-B21
943,-
(755 eks.mva)
DWM-222_thumbnail
D-link 4G USB adapter, up to 150Mbps download, LTE / GSM, black
Varenr: DWM-222
945,-
(756 eks.mva)
UBI-NBE-M5-19_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 5GHz 19dBi incl PoE adapter
Varenr: UBI-NBE-M5-19
954,-
(763 eks.mva)
UAP-AC-LITE_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC Lite AP, 802.11ac WiFi, Dual-Band, PoE, white
Varenr: UAP-AC-LITE
954,-
(763 eks.mva)
RBCAPGI-5ACD2ND_thumbnail
Mikrotik cAP AC Dualband 2x2 Celling Wall 2xGE 1xPoE Out L4
Varenr: RBCAPGI-5ACD2ND
958,-
(767 eks.mva)
RB750P-PBR2_thumbnail
Mikrotik RB750P-PBr2 outdoor 4xPOE 5xGE
Varenr: RB750P-PBR2
958,-
(767 eks.mva)
S-3553LC20D_thumbnail
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Varenr: S-3553LC20D
978,-
(783 eks.mva)
TL-WPA7510KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline starter kit with two adapters, Dual Band
Varenr: TL-WPA7510KIT
981,-
(785 eks.mva)
DMC-300SC/E_thumbnail
D-link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Varenr: DMC-300SC/E
982,-
(786 eks.mva)
UC-CK_thumbnail
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD Card, Micro USB Power, white
Varenr: UC-CK
983,-
(786 eks.mva)
DWR-932_thumbnail
D-link DWR-932, portabel trdls 4G/LTE router, microSIM-kortplass,
Varenr: DWR-932
987,-
(789 eks.mva)
EAP225_thumbnail
Tp-link EAP225
Varenr: EAP225
1005,-
(804 eks.mva)
TL-PA9020KIT_thumbnail
Tp-link AV2000 2-port gigabit powerline kit, up to 2000Mbps, white
Varenr: TL-PA9020KIT
1005,-
(804 eks.mva)
NSM5_thumbnail
Ubiquiti NanostationM5 5GHz antenna incl PoE adapter
Varenr: NSM5
1014,-
(811 eks.mva)
AF-MPX4_thumbnail
Ubiquiti Ubiquiti airFiber Multiplexer 4x4
Varenr: AF-MPX4
1014,-
(811 eks.mva)
RocketM5_thumbnail
Ubiquiti RocketstationM5 ext ant conn RP-SMA female
Varenr: RocketM5
1014,-
(811 eks.mva)
EH-SFP-MM_thumbnail
Siklu SFP MultiMode 850
Varenr: EH-SFP-MM
1034,-
(827 eks.mva)
EAP225-Outdoor_thumbnail
Tp-link Omada Outdoor WiFi AP, Gigabit, 2x2 MU-MIMO, Passive PoE, Face
Varenr: EAP225-Outdoor
1038,-
(831 eks.mva)
NBE-M2-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam CPE 2GHz 13dBi incl PoE adapter
Varenr: NBE-M2-13
1061,-
(849 eks.mva)
SPA504G_thumbnail
Cisco Small Business SPA 504, VOIP-telefon, svart/gr
Varenr: SPA504G
1067,-
(854 eks.mva)
RBSXTG-2HND_thumbnail
Mikrotik Sector 60g 2.4GHz bgn giga L4 GPOE and power
Varenr: RBSXTG-2HND
1072,-
(858 eks.mva)
RB912UAG-2HPND_thumbnail
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 64MB 1xGE USB mPCIe bgn 2x2 L4
Varenr: RB912UAG-2HPND
1072,-
(858 eks.mva)
RBWAPR-2ND_thumbnail
Mikrotik wAP R with miniPCI slot RouterOS L4
Varenr: RBWAPR-2ND
1072,-
(858 eks.mva)
UBI-UF-SM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-SM-10G
1081,-
(865 eks.mva)
M7350_thumbnail
Tp-link 4G/LTE mobile WIFI 150Mb/50Mb, 15 anvndare, svart
Varenr: M7350
1089,-
(871 eks.mva)
RB951G-2HND_thumbnail
Mikrotik RB951G-2HnD with 5xGE 128MB bgn radio 32MB L4
Varenr: RB951G-2HND
1091,-
(872 eks.mva)
00004257_thumbnail
Snom D305 VoIP Phone
Varenr: 00004257
1095,-
(876 eks.mva)
NWA1123-ACV2-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA1123-AC Smoke Detector Dual Radio AP Business WLAN
Varenr: NWA1123-ACV2-EU0101F
1107,-
(886 eks.mva)
DAP-2610_thumbnail
D-link wireless AC1300 wave 2 DualBand PoE access point,1300Mbps,white
Varenr: DAP-2610
1109,-
(887 eks.mva)
UAP-AC-M_thumbnail
Ubiquiti UniFi Outdoor AP Mesh Point, 2x2 MIMO, Dual-omni antenna
Varenr: UAP-AC-M
1112,-
(889 eks.mva)
UAP-AC-IW_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC IW AP with Ethernet port, Two 802.11ac radios, PoE, G
Varenr: UAP-AC-IW
1112,-
(889 eks.mva)
NBE-2AC-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 2GHz AC 13dBi
Varenr: NBE-2AC-13
1112,-
(889 eks.mva)
LAP-GPS_thumbnail
Ubiquiti 5 GHz LiteBeam ac AP 17dBi 90deg with GPS Sync
Varenr: LAP-GPS
1142,-
(914 eks.mva)
TXM431-LR_thumbnail
Tp-link SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
Varenr: TXM431-LR
1144,-
(916 eks.mva)
SP-AC750_thumbnail
Ignitenet DB Ceiling/Wall/Desktop Enterprise AP (802.11ac)
Varenr: SP-AC750
1146,-
(917 eks.mva)
2A-136G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex
Varenr: 2A-136G
1147,-
(917 eks.mva)
UAP-AC-LR_thumbnail
Ubiquiti UniFi AC LR 3x3 2.4GHz 2x2 5GHz incl PoE
Varenr: UAP-AC-LR
1147,-
(918 eks.mva)
DEM-211_thumbnail
D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
Varenr: DEM-211
1166,-
(933 eks.mva)
90IG0260-BO3100_thumbnail
Asus AV2 1200 WiFi Powerline starter kit, LAN/WLAN, 1200Mbps, white
Varenr: 90IG0260-BO3100
1173,-
(939 eks.mva)
DHP-701AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2, starter kit with two adapters, 1900Mbps, white
Varenr: DHP-701AV/E
1175,-
(940 eks.mva)
DAP-2660_thumbnail
D-link Wireless AC1200, trdls AP, PoE, Dualband, 802.11ac, hvit
Varenr: DAP-2660
1187,-
(949 eks.mva)
UAP-IW-HD-JB-25_thumbnail
Ubiquiti UniFi InWall Junction Box for UAP-IW-HD 25pack
Varenr: UAP-IW-HD-JB-25
1188,-
(950 eks.mva)
RBOMNITIKU-5HND_thumbnail
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz L4 incl poe and mount
Varenr: RBOMNITIKU-5HND
1208,-
(967 eks.mva)
RBWAPG-5HACT2HND-BE_thumbnail
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 black
Varenr: RBWAPG-5HACT2HND-BE
1208,-
(967 eks.mva)
RBWAPG-5HACT2HND_thumbnail
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 White
Varenr: RBWAPG-5HACT2HND
1208,-
(967 eks.mva)
RB912UAG-5HPND-OUT_thumbnail
Mikrotik RB912UAG-5HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 5GHz
Varenr: RB912UAG-5HPND-OUT
1208,-
(967 eks.mva)
RB912UAG-2HPND-OUT_thumbnail
Mkt-10089mikrotik RB912UAG-2HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 2.4GHz
Varenr: RB912UAG-2HPND-OUT
1208,-
(967 eks.mva)
S-4554LC80D_thumbnail
Mikrotik Pair of SFP 1.25G 10Km T1310nm-R1550 nm and vice versa
Varenr: S-4554LC80D
1208,-
(967 eks.mva)
J4859D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4859D
1216,-
(973 eks.mva)
WAP121-E-K9-G5_thumbnail
Cisco WAP121 trdls AP, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports- multimount
Varenr: WAP121-E-K9-G5
1217,-
(973 eks.mva)
ARCHERMR200_thumbnail
Tp-link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE-ruter
Varenr: ARCHERMR200
1226,-
(981 eks.mva)
TL-PA8030PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8030PKIT
1231,-
(985 eks.mva)
90IG01A0-BM9000_thumbnail
Asus EA-AC87 AC1800 Gigabit Access Point / Media Bridge, 5GHz Wi-Fi
Varenr: 90IG01A0-BM9000
1234,-
(987 eks.mva)
U-INSTALLER_thumbnail
Ubiquiti Installer Int battery WiFi to CPE U Mobile Support
Varenr: U-INSTALLER
1249,-
(999 eks.mva)
EAP245_thumbnail
Tp-link EAP245
Varenr: EAP245
1259,-
(1007 eks.mva)
EH-SFP-SM_thumbnail
Siklu SFP Single Mode 1310
Varenr: EH-SFP-SM
1261,-
(1009 eks.mva)
00004386_thumbnail
Snom D7 Expansion Module, White
Varenr: 00004386
1266,-
(1013 eks.mva)
RE580D_thumbnail
Tp-link RE580D - AC1900 Dual Band Wi-Fi Range Extender, black
Varenr: RE580D
1273,-
(1019 eks.mva)
NP-5110_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5110
1274,-
(1019 eks.mva)
Tp-link Powerline, Gigabit, WiFi, HomePlug V2, MIMO, white
Varenr: TL-WPA8630P
1275,-
(1020 eks.mva)
RE650_thumbnail
Tp-link RE650
Varenr: RE650
1275,-
(1020 eks.mva)
00004039_thumbnail
Snom D715 VoIP Phone, 4 lines
Varenr: 00004039
1291,-
(1032 eks.mva)
WAP6806-EU0101F_thumbnail
Zyxel ARMOR X1 AC2100 Dual-Band wireless access point, white
Varenr: WAP6806-EU0101F
1307,-
(1046 eks.mva)
Tp-link Deco M5 (1-pack), 867 Mbps on 5 GHz, 4 internal antennas,white
Varenr: DecoM5(1-pack)
1308,-
(1046 eks.mva)
PLA5456-EU0201F_thumbnail
Zyxel PLA5236 1000Mbps Powerline AC900 Extender Bundle
Varenr: PLA5456-EU0201F
1308,-
(1046 eks.mva)
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX
Varenr: TRX-10GSFP-SR-MLX
1336,-
(1069 eks.mva)
PBE-2AC-400_thumbnail
Ubiquiti PowerBeam 2AC 40cm dish
Varenr: PBE-2AC-400
1340,-
(1072 eks.mva)
RBOMNITIKUPA-5HND_thumbnail
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz POE out L4 incl poe and mount
Varenr: RBOMNITIKUPA-5HND
1345,-
(1076 eks.mva)
RBSXTG-5HPND-SAR2_thumbnail
Mikrotik 5GHz sector 90 g 14dbi 1Eth port L4
Varenr: RBSXTG-5HPND-SAR2
1364,-
(1092 eks.mva)
RB960PGS-PB_thumbnail
Mikrotik Powerbox PRO 128MB PoE 5xGE USB Outdoor case L4
Varenr: RB960PGS-PB
1364,-
(1092 eks.mva)
RBGROOVEGA-52HPACN_thumbnail
Mikrotik 64MB 2,4/5GHz AC radio N-male L4 PoE antenna incl
Varenr: RBGROOVEGA-52HPACN
1364,-
(1092 eks.mva)
CP-7821-K9=_thumbnail
Cisco IP Phone
Varenr: CP-7821-K9=
1373,-
(1099 eks.mva)
J4859C_thumbnail
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
Varenr: J4859C
1376,-
(1101 eks.mva)
NP-5110A_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5110A
1440,-
(1152 eks.mva)
NSM3_thumbnail
Ubiquiti NanostationM3 xxdBi 3 incl PoE
Varenr: NSM3
1447,-
(1157 eks.mva)
GW-AC1200_thumbnail
Ignitenet Dualband Ceiling/Wall/Desktop Gateway AP
Varenr: GW-AC1200
1450,-
(1160 eks.mva)
DAP-2360_thumbnail
D-link Wireless N Single Band Gigabit PoE Managed AP. plenum kabinett
Varenr: DAP-2360
1452,-
(1162 eks.mva)
CAP1750_thumbnail
Tp-link wireless access point, Dual band, AC1750, PoE, ceiling mount
Varenr: CAP1750
1471,-
(1177 eks.mva)
RBOMNITIKG-5HACD_thumbnail
Mikrotik Metal52 AC 1xGE PoE Omni Ant L4
Varenr: RBOMNITIKG-5HACD
1481,-
(1185 eks.mva)
90IG01U0-BU9010_thumbnail
Asus repeater for wireless network, AC1900, 5xRJ45 Gigabit, black
Varenr: 90IG01U0-BU9010
1488,-
(1191 eks.mva)
RB911G-5HPACD-NB_thumbnail
Mikrotik RB911G-5HPacD-NB 32MB 1xGE ac 2x2 mimo L4
Varenr: RB911G-5HPACD-NB
1504,-
(1203 eks.mva)
DWR-921/E_thumbnail
D-link trdls 4G LTE/3G Dual Band router med 4-ports switch
Varenr: DWR-921/E
1517,-
(1213 eks.mva)
TL-WPA8630PKIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630PKIT
Varenr: TL-WPA8630PKIT
1517,-
(1214 eks.mva)
DHP-W611AV/E_thumbnail
D-link DHP-W611AV
Varenr: DHP-W611AV/E
1517,-
(1214 eks.mva)
ARCHERMR400_thumbnail
Tp-link Archer 4G Router, Dual band, LTE, Dual antennas, black
Varenr: ARCHERMR400
1517,-
(1214 eks.mva)
DAP-2680_thumbnail
D-link access point AC1750 PoE indoor
Varenr: DAP-2680
1518,-
(1215 eks.mva)
4XC0F46957_thumbnail
Lenovo ThinkPad EM7345 4G LTE Mobile Broadband
Varenr: 4XC0F46957
1577,-
(1261 eks.mva)
RBWAPR-2NDR11E-LTE_thumbnail
Mikrotik wAP LTE kit w R11e-LTE Int. card RouterOS L4
Varenr: RBWAPR-2NDR11E-LTE
1580,-
(1264 eks.mva)
RBSXTG-5HPACD-SA_thumbnail
Mikrotik SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4
Varenr: RBSXTG-5HPACD-SA
1580,-
(1264 eks.mva)
TL-WPA8630KIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630KIT
Varenr: TL-WPA8630KIT
1597,-
(1277 eks.mva)
EH-MK-SM_thumbnail
Siklu EHaul-500-600-700 Mounting Kit
Varenr: EH-MK-SM
1601,-
(1281 eks.mva)
NWA5301-NJ-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5301-NJ Standalone & Controller On-Wall AP Business WLAN
Varenr: NWA5301-NJ-EU0101F
1604,-
(1283 eks.mva)
J8177D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
Varenr: J8177D
1617,-
(1293 eks.mva)
NAP102-EU0101F_thumbnail
Zyxel NAP102 Cloud AP
Varenr: NAP102-EU0101F
1632,-
(1305 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved