Nettverk

Kategori
 Firewall (33)
 3G/4G (33)
 Webkameraer (5)
 Printserver (5)
 Mediekonvertere (98)
 Serieportserver (35)
 Homeplug (19)
 Tilgangspunkter (227)
 Repeater (12)
 USB Nettverkskort (46)
 VoIP (14)
 Nettverk Tester (2)
Produsent
 Accell (2)
 Aruba (2)
 Asus (8)
 Aten (9)
 Comfast (1)
 D-link (71)
 De-lock (11)
 Dell (6)
 Deltaco (4)
 Direktroni (1)
 DMT (1)
 Dovado (1)
 Fortinet (1)
 HP (7)
 HPE (4)
 Ignitenet (3)
 Jabra (2)
 Juniper (1)
 Lenovo (2)
 Microcom (2)
 Microsoft (5)
 Mikrotik (83)
 Mimosa (1)
 Mkt-10089mikrotik (1)
 Moxa (28)
 Np5610-8-dtmoxa (1)
 Panasonic (1)
 Polycom (4)
 Promise (8)
 Qnap (2)
 Rj45-kabel (3)
 Siklu (17)
 Snom (6)
 Star (1)
 Televes (1)
 Teltonika (7)
 Tp-link (83)
 Ubiquiti (82)
 Winstar (1)
 Zyxel (55)
Annet Nettverk
TL-MR6400_thumbnail
Tp-link wireless 3G/4G router, 2,4GHz, 300Mbps, 4xLAN/WAN, black
Varenr: TL-MR64002 stk på lager
1151,-
(920 eks.mva)
RE360_thumbnail
Tp-link RE360
Varenr: RE3601 stk på lager
Førpris: 571,-
470,-
-18%
B-DB-AC_thumbnail
Ubiquiti airMAX Bullet AC radio, 300+ Mbps, water resistant, plug and
Varenr: B-DB-AC1 stk på lager
Førpris: 1138,-
895,-
-21%
LTU-LITE_thumbnail
Ubiquiti LTU-Lite is a 5 GHz radio w int ant use as a PtMP CPE
Varenr: LTU-LITE1 stk på lager
1241,-
(993 eks.mva)
UBI-NBE-WMK_thumbnail
Ubiquiti Wallmount for NBE16 and NBE19
Varenr: UBI-NBE-WMK216 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
41,-
(33 eks.mva)
POE-101_thumbnail
Deltaco testverktøy for POE (power over ethernet), svart
Varenr: POE-101Bestillingsvare (ubekreftet levering)
46,-
(37 eks.mva)
TL-WN725N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, nano-størrelse, 150Mbps, 802.11n, svart
Varenr: TL-WN725N100 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
97,-
(77 eks.mva)
ACSMAUFL_thumbnail
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards
Varenr: ACSMAUFL5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
103,-
(82 eks.mva)
88987_thumbnail
De-lock LTE Antenne SMA 3 dBi omnidirektional starr schwarz Klebemontag
Varenr: 88987Bestillingsvare (ubekreftet levering)
109,-
(87 eks.mva)
DWA-121_thumbnail
D-link Wireless N 150 Micro USB Adapter
Varenr: DWA-121118 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
117,-
(94 eks.mva)
U-PRO-MP_thumbnail
Ubiquiti Versatile mounting for UAP-AC-PRO, HD, SHD and above
Varenr: U-PRO-MPBestillingsvare (ubekreftet levering)
121,-
(97 eks.mva)
ACRPSMA_thumbnail
Mikrotik Flexguide RPSMA to RPSMA
Varenr: ACRPSMA14 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
124,-
(99 eks.mva)
MD-107_thumbnail
Deltaco kabeltester for RJ45/RJ12 & BNC, 2 delt, svart
Varenr: MD-10756 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
124,-
(99 eks.mva)
TL-WN722N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, 150Mbps, 802.11n, ekstern antenne
Varenr: TL-WN722N89 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
124,-
(100 eks.mva)
TL-WN821N_thumbnail
Tp-link trådløst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN821N100 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
125,-
(100 eks.mva)
TL-WN823N_thumbnail
Tp-link trådløst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN823N101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
130,-
(104 eks.mva)
CBL-RJ45M9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M9-150På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
133,-
(106 eks.mva)
CBL-RJ45F9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ho, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45F9-150Bestillingsvare (ubekreftet levering)
133,-
(106 eks.mva)
CBL-RJ45M25-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB25ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M25-1503 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
133,-
(106 eks.mva)
UE200_thumbnail
Tp-link USB 2.0 network adapter, 100Mbps, 1xRJ45 FM, white
Varenr: UE200Bestillingsvare (ubekreftet levering)
135,-
(108 eks.mva)
CF-WU810N_thumbnail
Comfast RF Solutions USB 2.0 wireless adapter, IEEE802.11b/g/n, white
Varenr: CF-WU810NBestillingsvare (ubekreftet levering)
145,-
(116 eks.mva)
DWA-131_thumbnail
D-link USB-adapter for trådløst nettverk, 802.11b/g/n, nano, WPS,
Varenr: DWA-131Bestillingsvare (ubekreftet levering)
151,-
(121 eks.mva)
90IG00J0-BU0N00_thumbnail
Asus Wireless USB 2.0 card 802,11, 150Mbps, nano dongle
Varenr: 90IG00J0-BU0N00Bestillingsvare (ubekreftet levering)
158,-
(126 eks.mva)
USB3-GIGA3_thumbnail
Deltaco nettverksadapter, 1xGigabitRJ45, 1xUSB3 A hann, 3x USB3 hunn, svart
Varenr: USB3-GIGA3212 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
165,-
(132 eks.mva)
88451_thumbnail
De-lock LTE antenne, SMA-kontakt han , rundstrålende, svart
Varenr: 8845110 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
174,-
(139 eks.mva)
TL-WN822N_thumbnail
Tp-link trådløst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n, 2x3dBi
Varenr: TL-WN822N101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
184,-
(147 eks.mva)
Snom A6 10 Watt Power Supply
Varenr: 00004325Bestillingsvare (ubekreftet levering)
189,-
(151 eks.mva)
WOOBM-USB_thumbnail
Mikrotik Wireless out of band management USB stick
Varenr: WOOBM-USB8 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
192,-
(154 eks.mva)
UE300_thumbnail
Tp-link USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: UE300192 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
194,-
(155 eks.mva)
UF-RJ45-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber RJ45 - SFP to RJ45
Varenr: UF-RJ45-1G54 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
212,-
(170 eks.mva)
ARCHER-T2U-V3_thumbnail
Tp-link AC600 Wi-Fi USB Adapter, 1T1R,433Mbps at 5GHz + 150Mbps
Varenr: ARCHER-T2U-V369 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
217,-
(174 eks.mva)
USBC-1080_thumbnail
Deltaco USB C Network Adapter, Gigabit, RJ45, white bag, silver
Varenr: USBC-1080174 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
220,-
(176 eks.mva)
DWA-127_thumbnail
D-link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
Varenr: DWA-1273 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
223,-
(178 eks.mva)
TL-SM311LM_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Varenr: TL-SM311LM58 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
224,-
(179 eks.mva)
S-85DLC05D_thumbnail
Mikrotik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm
Varenr: S-85DLC05D17 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
231,-
(185 eks.mva)
GPER_thumbnail
Mikrotik GPER Gigabit Passive Ethernet Repeater
Varenr: GPER23 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
231,-
(185 eks.mva)
NS-WM_thumbnail
Ubiquiti wall-window mount for NanoM and LocoM series
Varenr: NS-WMBestillingsvare (ubekreftet levering)
236,-
(189 eks.mva)
TL-WN8200ND_thumbnail
Tp-link trådløst nettverkskort, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n, svart
Varenr: TL-WN8200NDBestillingsvare (ubekreftet levering)
242,-
(194 eks.mva)
TL-WA850RE_thumbnail
Tp-link signalforsterker for WLAN, 300Mbps, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA850REBestillingsvare (ubekreftet levering)
242,-
(194 eks.mva)
DWA-171_thumbnail
D-link Mini adapter AC580, nettverksadapter, USB , 802.11n/g/ac, svart
Varenr: DWA-17137 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
245,-
(196 eks.mva)
UBI-UF-MM-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-1G5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
248,-
(198 eks.mva)
N7P47AA#AC3_thumbnail
HP USB 3.0 to Gigabit Adapter
Varenr: N7P47AA#AC3Bestillingsvare (ubekreftet levering)
250,-
(200 eks.mva)
TL-SM311LS_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
Varenr: TL-SM311LS5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
252,-
(201 eks.mva)
V7W66AA#AC3_thumbnail
HP USB-C to RJ45 Adapter
Varenr: V7W66AA#AC3Bestillingsvare (ubekreftet levering)
261,-
(209 eks.mva)
RB931-2ND_thumbnail
Mikrotik hAP Mini 650MHz 32MB 3xLAN 2,4GHz bgn 2x2 L4
Varenr: RB931-2ND6 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
268,-
(215 eks.mva)
TL-SM321B_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321B2 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
271,-
(217 eks.mva)
UE330_thumbnail
Tp-link UE330
Varenr: UE330138 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
271,-
(217 eks.mva)
MC220L_thumbnail
Tp-link Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Varenr: MC220LBestillingsvare (ubekreftet levering)
271,-
(217 eks.mva)
90IG01X0-BO2100_thumbnail
Asus RP-N12, trådløs accesspunkt, 2,4GHz, 300Mbps, hvit
Varenr: 90IG01X0-BO210044 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
280,-
(224 eks.mva)
DAP-1325/E_thumbnail
D-link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet,white
Varenr: DAP-1325/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
281,-
(225 eks.mva)
S-31DLC20D_thumbnail
Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm
Varenr: S-31DLC20D5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
296,-
(237 eks.mva)
RB941-2ND-TC_thumbnail
Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case
Varenr: RB941-2ND-TCBestillingsvare (ubekreftet levering)
304,-
(243 eks.mva)
90IG0120-BM0000_thumbnail
Asus Wireless USB Adapter 300Mbps, 2x detachable antennas
Varenr: 90IG0120-BM0000Bestillingsvare (ubekreftet levering)
304,-
(243 eks.mva)
A7446B_thumbnail
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
Varenr: A7446B7 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
315,-
(252 eks.mva)
TL-WA801ND_thumbnail
Tp-link trådløs accesspunkt, 300Mbps, 802.11g/b/n
Varenr: TL-WA801ND80 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
316,-
(253 eks.mva)
12462_thumbnail
De-lock trådløst netverkskort, ekstern antenne, 802.11AC, USB 2.0, svar
Varenr: 1246210 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
325,-
(260 eks.mva)
470-ABBT_thumbnail
Dell Adapter
Varenr: 470-ABBT17 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
328,-
(262 eks.mva)
ARCHERT4U_thumbnail
Tp-link AC1200 trådløs nettverksadapter 1200 Mbps USB 3,0/2,0
Varenr: ARCHERT4UBestillingsvare (ubekreftet levering)
329,-
(263 eks.mva)
470-ABND_thumbnail
Dell Adapter USB-C to PXE
Varenr: 470-ABND90 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
329,-
(263 eks.mva)
RBMAPL-2ND_thumbnail
Mikrotik mAP2nD microAP with PoE passive/compliant ports 2
Varenr: RBMAPL-2NDBestillingsvare (ubekreftet levering)
333,-
(266 eks.mva)
UF-SM-1G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Varenr: UF-SM-1G-S58 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
336,-
(269 eks.mva)
65903_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65903Bestillingsvare (ubekreftet levering)
338,-
(270 eks.mva)
65905_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65905Bestillingsvare (ubekreftet levering)
338,-
(270 eks.mva)
DAP-2020/E_thumbnail
D-link dap-2020
Varenr: DAP-2020/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
338,-
(270 eks.mva)
DWA-172_thumbnail
D-link Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
Varenr: DWA-172Bestillingsvare (ubekreftet levering)
339,-
(271 eks.mva)
TL-MR3020_thumbnail
Tp-link trådløs 3G-router, 802.11n, 150Mbps, USB, RJ45
Varenr: TL-MR302021 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
348,-
(279 eks.mva)
65906_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-CT male > Gigabit
Varenr: 65906Bestillingsvare (ubekreftet levering)
352,-
(282 eks.mva)
65904_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-CT male > Gigabit
Varenr: 65904Bestillingsvare (ubekreftet levering)
352,-
(282 eks.mva)
MC100CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
Varenr: MC100CMBestillingsvare (ubekreftet levering)
354,-
(283 eks.mva)
DWA-181_thumbnail
D-link AC1300 MU-MIMO Nano USB Adapter - 2.4GHz / 5GHz dual band AC USB adapt
Varenr: DWA-18114 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
357,-
(285 eks.mva)
TL-WA860RE_thumbnail
Tp-link repeater, WLAN, 300Mbps, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA860RE101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
365,-
(292 eks.mva)
DUB-1312_thumbnail
D-link USB 3.0 nettverksadapter, svart
Varenr: DUB-131260 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
365,-
(292 eks.mva)
90IG00I0-BM0G00_thumbnail
Asus USB-AC51, AC600 USB-nettverksadapter, 802.11ac, Dual Band, svart
Varenr: 90IG00I0-BM0G00På fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
367,-
(294 eks.mva)
RBCAPL-2ND_thumbnail
Mikrotik cAP2 Lite ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
Varenr: RBCAPL-2ND3 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
370,-
(296 eks.mva)
PL7400_thumbnail
Mikrotik PL7400 PWR-Line 7400 European plug (Type C)
Varenr: PL740018 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
370,-
(296 eks.mva)
TL-MR3420_thumbnail
Tp-link trådløs 3G-router, LAN/WLAN, 802.11b/g/n,
Varenr: TL-MR342050 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
371,-
(297 eks.mva)
RE200_thumbnail
Tp-link RE200, trådløs AP, 750Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, vi
Varenr: RE200167 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
372,-
(298 eks.mva)
UH700_thumbnail
Tp-link UH700- USB 3.0 hub med 7-porter, strømforsyning medfølger, svar
Varenr: UH70072 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
372,-
(298 eks.mva)
UF-AE_thumbnail
Ubiquiti U Fiber Active Ethernet
Varenr: UF-AE18 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
374,-
(300 eks.mva)
T3H-00012_thumbnail
Microsoft LifeCam HD-3000 Win USB
Varenr: T3H-00012Bestillingsvare (ubekreftet levering)
376,-
(301 eks.mva)
DAP-1360/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point, 802.11b/g/n
Varenr: DAP-1360/E6 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
387,-
(309 eks.mva)
WAP3205V3-EU0101F_thumbnail
Zyxel WAP3205V3 Wireless repeater, 300 Mbps, 2.4 GHz, 2 antennas,black
Varenr: WAP3205V3-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
389,-
(311 eks.mva)
MC110CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Varenr: MC110CS48 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
391,-
(313 eks.mva)
KX-TG1611FXH_thumbnail
Panasonic Cordless KXTG1611FXH
Varenr: KX-TG1611FXHBestillingsvare (ubekreftet levering)
395,-
(316 eks.mva)
DUB-E130_thumbnail
D-link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter - USB-C connector
Varenr: DUB-E13021 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
395,-
(316 eks.mva)
NANOHD-RETROFIT-3_thumbnail
Ubiquiti UAP AC Pro to nanoHD Upgrade Mount 3-Pack
Varenr: NANOHD-RETROFIT-314 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
399,-
(319 eks.mva)
DWA-182_thumbnail
D-link Wireless AC DualBand USB Adapter
Varenr: DWA-18220 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
406,-
(325 eks.mva)
MC112CS_thumbnail
Tp-link fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
Varenr: MC112CS4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
409,-
(327 eks.mva)
EAP110_thumbnail
Tp-link trådløs accesspunkt, 300Mbps 2,4Ghz 1xGBLAN, PoE
Varenr: EAP11025 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
409,-
(327 eks.mva)
MC111CS_thumbnail
Tp-link 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Varenr: MC111CSPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
409,-
(327 eks.mva)
1855070_thumbnail
Televes antenne 3G/4G, Takantenne Pro-2000T, 698-960/1710-2700 MHz
Varenr: 18550702 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
410,-
(328 eks.mva)
DMC-G01LC/E_thumbnail
D-link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
Varenr: DMC-G01LC/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
411,-
(329 eks.mva)
12463_thumbnail
De-lock trådløst nettverkskort, 802.11ac, 867Mbps, USB 3.0, svart
Varenr: 12463Bestillingsvare (ubekreftet levering)
414,-
(331 eks.mva)
EAP115-WALL_thumbnail
Tp-link EAP115-Wall
Varenr: EAP115-WALLPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
428,-
(342 eks.mva)
S-C59DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
Varenr: S-C59DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C53DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
Varenr: S-C53DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C55DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm
Varenr: S-C55DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C49DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
Varenr: S-C49DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C47DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm
Varenr: S-C47DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C51DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
Varenr: S-C51DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
S-C57DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
Varenr: S-C57DLC40DBestillingsvare (ubekreftet levering)
433,-
(346 eks.mva)
RE300_thumbnail
Tp-link RE300
Varenr: RE300101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
438,-
(350 eks.mva)
12502_thumbnail
De-lock USB 3.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Mini Stick 867 Mbps
Varenr: 12502Bestillingsvare (ubekreftet levering)
439,-
(351 eks.mva)
TL-PA4010KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 Nano Powerline Adatper Starter Kit, to enheter, hvit
Varenr: TL-PA4010KIT86 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
447,-
(357 eks.mva)
TL-WR902AC_thumbnail
Tp-link WR902AC Wireless Travel Router, Dual Band,5GHz / 433Mbps,white
Varenr: TL-WR902AC9 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
447,-
(357 eks.mva)
DWR-116/E_thumbnail
D-link trådløs 3G/4G router med 4-ports switch, 10/100Mbps LAN/WLAN,
Varenr: DWR-116/E8 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
466,-
(373 eks.mva)
J141B-005B-2_thumbnail
Accell DP-8003
Varenr: J141B-005B-224 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
466,-
(373 eks.mva)
Tp-link TP link RE205 Wifi repeater AC750, 433 Mb/s,2x external antennas,white
Varenr: RE20540 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
470,-
(376 eks.mva)
RE305_thumbnail
Tp-link Range Extender for wireless network, 802.11ac, 1200Mbps, white
Varenr: RE305100 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
470,-
(376 eks.mva)
MC200CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
Varenr: MC200CMPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
484,-
(387 eks.mva)
RBFTC11_thumbnail
Mikrotik RBFTC11 Fiber to Copper Converter Outdoor model
Varenr: RBFTC11Bestillingsvare (ubekreftet levering)
487,-
(389 eks.mva)
RBLDF-5ND_thumbnail
Mikrotik LDF 5 Outdoor 9dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM PSU
Varenr: RBLDF-5NDBestillingsvare (ubekreftet levering)
487,-
(389 eks.mva)
TL-PS310U_thumbnail
Tp-link MFP (Skrivare/Scan/Fax) Storageserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS310U4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
502,-
(402 eks.mva)
TL-PS110P_thumbnail
Tp-link Printserver 1 Parallell 10/100
Varenr: TL-PS110P5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
502,-
(402 eks.mva)
TL-SM321A_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321ABestillingsvare (ubekreftet levering)
502,-
(402 eks.mva)
U187B-001B_thumbnail
Accell USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: U187B-001B6 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
515,-
(412 eks.mva)
TL-PA7017KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline Starter Kit, Broadcom, 1 Gigabit Port, 1000Mbps Power
Varenr: TL-PA7017KITBestillingsvare (ubekreftet levering)
518,-
(415 eks.mva)
CPE210_thumbnail
Tp-link Outdoor 2,4GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, hvit
Varenr: CPE21013 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
521,-
(417 eks.mva)
MC210CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
Varenr: MC210CS7 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
531,-
(425 eks.mva)
UBI-UF-MM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-10G27 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
531,-
(425 eks.mva)
EAP115_thumbnail
Tp-link EAP115
Varenr: EAP11513 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
536,-
(429 eks.mva)
WS-WN570HA1_thumbnail
Winstar High powered WiFi repeater, outdoor, PoE, 500m range, Dual-Ban
Varenr: WS-WN570HA135 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
537,-
(430 eks.mva)
PL7411-2ND_thumbnail
Mikrotik PWR-LINE AP RouterOS L4 European plug (Type C)
Varenr: PL7411-2NDBestillingsvare (ubekreftet levering)
541,-
(433 eks.mva)
AJ716B_thumbnail
HP 8GB SFB module
Varenr: AJ716BBestillingsvare (ubekreftet levering)
541,-
(433 eks.mva)
TXM431-SR_thumbnail
Tp-link SFP+ SR 300M Transceiver, MM 850Nm, LC
Varenr: TXM431-SRBestillingsvare (ubekreftet levering)
544,-
(435 eks.mva)
TL-PA4010PKIT_thumbnail
Tp-link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit
Varenr: TL-PA4010PKIT129 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
544,-
(435 eks.mva)
AC50_thumbnail
Tp-link AC50 wireless controller, 50 CAP, 5x 100Mbps RJ45, 1GHz, black
Varenr: AC502 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
544,-
(435 eks.mva)
TL-PS110U_thumbnail
Tp-link Printserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS110U4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
544,-
(435 eks.mva)
WRE6505V2-EU0101F_thumbnail
Zyxel WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender, 802.11ac, white
Varenr: WRE6505V2-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
551,-
(441 eks.mva)
IW-HD-BK-3_thumbnail
Ubiquiti Black Upgradable Casing for UAP-IW-HD 3-Pack
Varenr: IW-HD-BK-334 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
559,-
(447 eks.mva)
RB951UI-2ND_thumbnail
Mikrotik hAP 650MHz 5xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4
Varenr: RB951UI-2ND6 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
559,-
(447 eks.mva)
RBWAP2ND-BE_thumbnail
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor Black
Varenr: RBWAP2ND-BEBestillingsvare (ubekreftet levering)
559,-
(447 eks.mva)
RBWAP2ND_thumbnail
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor White
Varenr: RBWAP2ND15 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
559,-
(447 eks.mva)
RBMAP2ND_thumbnail
Mikrotik RBM33G 880MHz 256MB 3xLAN 2xmPCI L4
Varenr: RBMAP2ND45 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
568,-
(454 eks.mva)
LocoM2_thumbnail
Ubiquiti Locostation 2-4GHz incl antenna and PoE
Varenr: LocoM228 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
597,-
(478 eks.mva)
ARCHERT9UH_thumbnail
Tp-link wireless network card, USB 3.0, Dual Band, AC1900, WPS, black
Varenr: ARCHERT9UH21 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
599,-
(479 eks.mva)
Loco5AC_thumbnail
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, 10 km, 13 dBi, airMAX, PoE, 4
Varenr: Loco5AC29 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
614,-
(491 eks.mva)
GS1005HP-EU0101F_thumbnail
Zyxel GS1005HP 5-Port GbE Unmanaged PoE switch, 2 Gbps, fanless, PoE b
Varenr: GS1005HP-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
619,-
(495 eks.mva)
DGS-712_thumbnail
D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
Varenr: DGS-712Bestillingsvare (ubekreftet levering)
620,-
(496 eks.mva)
AJ718_thumbnail
HP 8GB short wave transceiver
Varenr: AJ718Bestillingsvare (ubekreftet levering)
627,-
(502 eks.mva)
RBCAP2ND_thumbnail
Mikrotik cAP2nD ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
Varenr: RBCAP2NDBestillingsvare (ubekreftet levering)
631,-
(505 eks.mva)
S-C61DLC40D_thumbnail
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm
Varenr: S-C61DLC40D13 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
631,-
(505 eks.mva)
RBWSAP-5HAC2ND_thumbnail
Mikrotik wsAP ac lite 3xGE dualband 802.3af POE L4
Varenr: RBWSAP-5HAC2ND36 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
631,-
(505 eks.mva)
RB952UI-5AC2ND-TC_thumbnail
Mikrotik hAPaclite 5xLAN dualband 3x3 2.4 1x1 5GHz TC
Varenr: RB952UI-5AC2ND-TC20 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
631,-
(505 eks.mva)
DHP-601AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Varenr: DHP-601AV/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
633,-
(506 eks.mva)
EAP110-OUTDOOR_thumbnail
Tp-link EAP110-Outdoor
Varenr: EAP110-OUTDOOR15 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
635,-
(508 eks.mva)
G2PoE,EU_thumbnail
Mimosa 2.4 GHz PoE Wi-Fi gateway
Varenr: G2PoE,EU4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
646,-
(517 eks.mva)
NHD-COVER-WOOD-3_thumbnail
Ubiquiti Wood Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-WOOD-39 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
Ubiquiti Black Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-BLACK-32 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
NANOHD-RCM-3_thumbnail
Ubiquiti NanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack
Varenr: NANOHD-RCM-34 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
NHD-COVER-CONCRETE-3_thumbnail
Ubiquiti Concrete Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-CONCRETE-318 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
NHD-COVER-FABRIC-3_thumbnail
Ubiquiti Fabric Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-FABRIC-34 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
NHD-COVER-MARBLE-3_thumbnail
Ubiquiti Marble Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-MARBLE-333 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
NHD-COVER-CAMO-3_thumbnail
Ubiquiti Camo Design Upgradable Casing for nanoHD 3-Pack
Varenr: NHD-COVER-CAMO-324 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
654,-
(523 eks.mva)
DEM-311GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
Varenr: DEM-311GT20 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
665,-
(532 eks.mva)
TL-WPS510U_thumbnail
Tp-link trådløs skriverserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-WPS510UBestillingsvare (ubekreftet levering)
671,-
(537 eks.mva)
00004341_thumbnail
Snom A100M Headset
Varenr: 00004341Bestillingsvare (ubekreftet levering)
681,-
(545 eks.mva)
90IG00A0-BM0N00_thumbnail
Asus Dual-band Wireless-AC1200 USB Adapter, USB 3.0, 300/867Mbps
Varenr: 90IG00A0-BM0N0091 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
691,-
(552 eks.mva)
TP-LINK Outdoor 5GHz 300Mbps High power Wireless Access Point WISP Client Router up to 27d
Varenr: CPE51010 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
696,-
(557 eks.mva)
S+85DLC03D_thumbnail
Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm
Varenr: S+85DLC03D10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
718,-
(574 eks.mva)
RBDISCG-5ACD_thumbnail
Mikrotik DISC 21 dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM L3
Varenr: RBDISCG-5ACD3 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
721,-
(577 eks.mva)
6CH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema For Business, svart, USB
Varenr: 6CH-00002Bestillingsvare (ubekreftet levering)
721,-
(577 eks.mva)
RB951UI-2HND_thumbnail
Mikrotik RB951ui-2HnD with 5xLAN w1xPOEout bgn radio 600MHz
Varenr: RB951UI-2HNDBestillingsvare (ubekreftet levering)
738,-
(590 eks.mva)
M7200_thumbnail
Tp-link M200
Varenr: M720040 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
751,-
(601 eks.mva)
H5D-00014_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema, webkamera, 720p@30fps, mik ,USB, svart
Varenr: H5D-00014Bestillingsvare (ubekreftet levering)
753,-
(602 eks.mva)
WBS210_thumbnail
Tp-link WBS210Outdoor 2.4 GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS210Bestillingsvare (ubekreftet levering)
762,-
(610 eks.mva)
DWR-932_thumbnail
D-link DWR-932, portabel trådløs 4G/LTE router, microSIM-kortplass,
Varenr: DWR-932Bestillingsvare (ubekreftet levering)
764,-
(611 eks.mva)
DAP-2230_thumbnail
D-link DAP-2230 AP
Varenr: DAP-22304 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
777,-
(621 eks.mva)
TL-WPA4220KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 WiFi Powerline Extender Starter Kit, 500Mbps, WLAN, hvit
Varenr: TL-WPA4220KIT37 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
780,-
(624 eks.mva)
DHP-P601AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit
Varenr: DHP-P601AV/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
806,-
(645 eks.mva)
NBE-M5-16_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam AC Wi-Fi Radio, 5GHz, 16dBi, PoE Adapter, white
Varenr: NBE-M5-1628 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
813,-
(650 eks.mva)
LOCOM5_thumbnail
Ubiquiti Locostation 5GHz incl antenna and PoE
Varenr: LOCOM56 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
813,-
(650 eks.mva)
UC2324-AT_thumbnail
Aten USB-tilkoblingen seriell hub, 4 porter, RS-232, DB9ha
Varenr: UC2324-ATBestillingsvare (ubekreftet levering)
813,-
(651 eks.mva)
D-link DAP-1620 - AC1200 Wifi Range Extender, hvit
Varenr: DAP-1620/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
814,-
(651 eks.mva)
EAP225-Wall_thumbnail
Tp-link EAP225-Wall
Varenr: EAP225-WallPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
816,-
(653 eks.mva)
WBS510_thumbnail
Tp-link WBS510Outdoor 5GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS5103 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
816,-
(653 eks.mva)
RE450_thumbnail
Tp-link RE450 - Accesspunkt, 802.11ac, 1750Mbps, hvit
Varenr: RE45011 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
835,-
(668 eks.mva)
RBCAPGI-5ACD2ND_thumbnail
Mikrotik cAP AC Dualband 2x2 Celling Wall 2xGE 1xPoE Out L4
Varenr: RBCAPGI-5ACD2ND31 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
844,-
(675 eks.mva)
RB750P-PBR2_thumbnail
Mikrotik RB750P-PBr2 outdoor 4xPOE 5xGE
Varenr: RB750P-PBR212 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
844,-
(675 eks.mva)
S-3553LC20D_thumbnail
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Varenr: S-3553LC20DBestillingsvare (ubekreftet levering)
862,-
(689 eks.mva)
DHP-W311AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit, QoS
Varenr: DHP-W311AV/E18 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
863,-
(690 eks.mva)
OC200_thumbnail
Tp-link OC200
Varenr: OC200Bestillingsvare (ubekreftet levering)
885,-
(708 eks.mva)
J4858D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4858D101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
901,-
(721 eks.mva)
DEM-310GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
Varenr: DEM-310GT18 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
903,-
(722 eks.mva)
DAP-2310/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point
Varenr: DAP-2310/E101 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
905,-
(724 eks.mva)
UC4852-AT_thumbnail
Aten USB-tilkoblingen seriell hub, 2 porter, RS-485, DB9ha
Varenr: UC4852-ATPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
908,-
(726 eks.mva)
5WH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio for Business, svart, USB
Varenr: 5WH-00002Bestillingsvare (ubekreftet levering)
913,-
(730 eks.mva)
TL-WPA7510KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline starter kit with two adapters, Dual Band
Varenr: TL-WPA7510KITBestillingsvare (ubekreftet levering)
936,-
(749 eks.mva)
DAP-3315_thumbnail
D-link Wireless N PoE Outdoor access point, waterproof, 12 dBi sector
Varenr: DAP-33154 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
937,-
(750 eks.mva)
ACB-AC_thumbnail
Ubiquiti airCube AC Access Point, Dual-Band, PoE in/out, wide-area ant
Varenr: ACB-AC27 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
939,-
(751 eks.mva)
UBI-BulletM2HP_thumbnail
Ubiquiti Bullet2-4GHz N-male ant conn order PoE15 separate
Varenr: UBI-BulletM2HP33 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
939,-
(751 eks.mva)
90IG0230-BM0N00_thumbnail
Asus USB-AC68-A
Varenr: 90IG0230-BM0N0071 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
949,-
(759 eks.mva)
TL-PA8010KIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Powerline starter kit with two adapters, Gigabit, white
Varenr: TL-PA8010KIT16 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
956,-
(765 eks.mva)
RB951G-2HND_thumbnail
Mikrotik RB951G-2HnD with 5xGE 128MB bgn radio 32MB L4
Varenr: RB951G-2HNDBestillingsvare (ubekreftet levering)
961,-
(768 eks.mva)
RBWAPR-2ND_thumbnail
Mikrotik wAP R with miniPCI slot RouterOS L4
Varenr: RBWAPR-2ND11 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
967,-
(774 eks.mva)
RBSXTG-2HND_thumbnail
Mikrotik Sector 60g 2.4GHz bgn giga L4 GPOE and power
Varenr: RBSXTG-2HND16 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
967,-
(774 eks.mva)
RB912UAG-2HPND_thumbnail
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 64MB 1xGE USB mPCIe bgn 2x2 L4
Varenr: RB912UAG-2HPNDBestillingsvare (ubekreftet levering)
967,-
(774 eks.mva)
Q2F-00015_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio 1080p HD-Sensor
Varenr: Q2F-00015Bestillingsvare (ubekreftet levering)
978,-
(783 eks.mva)
NWA5121-N-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5121-N Standalone & Controller AP with Antenna Business WLAN
Varenr: NWA5121-N-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
985,-
(788 eks.mva)
455883-B21_thumbnail
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
Varenr: 455883-B2117 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1017,-
(813 eks.mva)
UC-CK_thumbnail
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD Card, Micro USB Power, white
Varenr: UC-CK322 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1020,-
(816 eks.mva)
TL-PA8010PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Gigabite Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8010PKIT40 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1023,-
(818 eks.mva)
90IG0250-BO3R00_thumbnail
Asus repeater for wireless networks, AC1750, Dual band, white
Varenr: 90IG0250-BO3R0046 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1036,-
(829 eks.mva)
DMC-300SC/E_thumbnail
D-link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Varenr: DMC-300SC/E62 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1038,-
(831 eks.mva)
NBE-M2-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam CPE 2GHz 13dBi incl PoE adapter
Varenr: NBE-M2-13Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1040,-
(832 eks.mva)
EAP225_thumbnail
Tp-link EAP225
Varenr: EAP22548 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1049,-
(839 eks.mva)
UBI-NBE-M5-19_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 5GHz 19dBi incl PoE adapter
Varenr: UBI-NBE-M5-195 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1052,-
(842 eks.mva)
NSM5_thumbnail
Ubiquiti NanostationM5 5GHz antenna incl PoE adapter
Varenr: NSM518 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1052,-
(842 eks.mva)
UAP-AC-LITE_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC Lite AP, 802.11ac WiFi, Dual-Band, PoE, white
Varenr: UAP-AC-LITE176 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1052,-
(842 eks.mva)
AF-MPX4_thumbnail
Ubiquiti Ubiquiti airFiber Multiplexer 4x4
Varenr: AF-MPX4Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1052,-
(842 eks.mva)
RocketM5_thumbnail
Ubiquiti RocketstationM5 ext ant conn RP-SMA female
Varenr: RocketM52 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1052,-
(842 eks.mva)
UF-GP-C+_thumbnail
Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+
Varenr: UF-GP-C+45 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1057,-
(845 eks.mva)
DAP-1665_thumbnail
D-link Wireless AC1200 Dual Band Access Point, hvit
Varenr: DAP-16652 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1059,-
(847 eks.mva)
TL-PA9020KIT_thumbnail
Tp-link AV2000 2-port gigabit powerline kit, up to 2000Mbps, white
Varenr: TL-PA9020KITBestillingsvare (ubekreftet levering)
1062,-
(850 eks.mva)
RBWAPG-5HACT2HND_thumbnail
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 White
Varenr: RBWAPG-5HACT2HND10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1064,-
(852 eks.mva)
RBOMNITIKU-5HND_thumbnail
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz L4 incl poe and mount
Varenr: RBOMNITIKU-5HNDBestillingsvare (ubekreftet levering)
1064,-
(852 eks.mva)
RB912UAG-5HPND-OUT_thumbnail
Mikrotik RB912UAG-5HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 5GHz
Varenr: RB912UAG-5HPND-OUT3 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1064,-
(852 eks.mva)
RB912UAG-2HPND-OUT_thumbnail
Mkt-10089mikrotik RB912UAG-2HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 2.4GHz
Varenr: RB912UAG-2HPND-OUTBestillingsvare (ubekreftet levering)
1064,-
(852 eks.mva)
S-4554LC80D_thumbnail
Mikrotik Pair of SFP 1.25G 10Km T1310nm-R1550 nm and vice versa
Varenr: S-4554LC80D10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1064,-
(852 eks.mva)
RBWAPG-5HACT2HND-BE_thumbnail
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 black
Varenr: RBWAPG-5HACT2HND-BE10 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1064,-
(852 eks.mva)
DWM-222_thumbnail
D-link 4G USB adapter, up to 150Mbps download, LTE / GSM, black
Varenr: DWM-222Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1072,-
(858 eks.mva)
EH-SFP-MM_thumbnail
Siklu SFP MultiMode 850
Varenr: EH-SFP-MMBestillingsvare (ubekreftet levering)
1073,-
(858 eks.mva)
EAP225-Outdoor_thumbnail
Tp-link Omada Outdoor WiFi AP, Gigabit, 2x2 MU-MIMO, Passive PoE, Face
Varenr: EAP225-OutdoorBestillingsvare (ubekreftet levering)
1097,-
(878 eks.mva)
DMT 3G-4G Ant 13dBi panel 2.3-2.9GHz 2x2MIMO N-female
Varenr: AP-8073På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1125,-
(900 eks.mva)
UBI-UF-SM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-SM-10GPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1149,-
(919 eks.mva)
M7350_thumbnail
Tp-link 4G/LTE mobile WIFI 150Mb/50Mb, 15 användare, svart
Varenr: M7350Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1151,-
(920 eks.mva)
UAP-AC-IW_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC IW AP with Ethernet port, Two 802.11ac radios, PoE, G
Varenr: UAP-AC-IW16 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1153,-
(923 eks.mva)
NBE-2AC-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 2GHz AC 13dBi
Varenr: NBE-2AC-138 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1153,-
(923 eks.mva)
00004257_thumbnail
Snom D305 VoIP Phone
Varenr: 00004257Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1157,-
(926 eks.mva)
DAP-2610_thumbnail
D-link wireless AC1300 wave 2 DualBand PoE access point,1300Mbps,white
Varenr: DAP-261016 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1172,-
(938 eks.mva)
RBOMNITIKUPA-5HND_thumbnail
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz POE out L4 incl poe and mount
Varenr: RBOMNITIKUPA-5HNDPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1185,-
(948 eks.mva)
LAP-GPS_thumbnail
Ubiquiti 5 GHz LiteBeam ac AP 17dBi 90deg with GPS Sync
Varenr: LAP-GPSBestillingsvare (ubekreftet levering)
1185,-
(948 eks.mva)
RB960PGS-PB_thumbnail
Mikrotik Powerbox PRO 128MB PoE 5xGE USB Outdoor case L4
Varenr: RB960PGS-PB14 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1202,-
(961 eks.mva)
RBGROOVEGA-52HPACN_thumbnail
Mikrotik 64MB 2,4/5GHz AC radio N-male L4 PoE antenna incl
Varenr: RBGROOVEGA-52HPACN15 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1202,-
(961 eks.mva)
RBSXTG-5HPND-SAR2_thumbnail
Mikrotik 5GHz sector 90 g 14dbi 1Eth port L4
Varenr: RBSXTG-5HPND-SAR2Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1202,-
(961 eks.mva)
TXM431-LR_thumbnail
Tp-link SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
Varenr: TXM431-LRBestillingsvare (ubekreftet levering)
1210,-
(968 eks.mva)
2A-136G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex
Varenr: 2A-136GBestillingsvare (ubekreftet levering)
1212,-
(970 eks.mva)
DAP-2620_thumbnail
D-link Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE Access Point
Varenr: DAP-26202 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1252,-
(1002 eks.mva)
UAP-AC-LR_thumbnail
Ubiquiti UniFi AC LR 3x3 2.4GHz 2x2 5GHz incl PoE
Varenr: UAP-AC-LR429 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1264,-
(1011 eks.mva)
DEM-211_thumbnail
D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
Varenr: DEM-2112 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
1269,-
(1015 eks.mva)
UAP-AC-M_thumbnail
Ubiquiti UniFi Outdoor AP Mesh Point, 2x2 MIMO, Dual-omni antenna
Varenr: UAP-AC-M4 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1302,-
(1042 eks.mva)
RBOMNITIKG-5HACD_thumbnail
Mikrotik Metal52 AC 1xGE PoE Omni Ant L4
Varenr: RBOMNITIKG-5HACD8 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1305,-
(1044 eks.mva)
EH-SFP-SM_thumbnail
Siklu SFP Single Mode 1310
Varenr: EH-SFP-SMBestillingsvare (ubekreftet levering)
1309,-
(1047 eks.mva)
UAP-IW-HD-JB-25_thumbnail
Ubiquiti UniFi InWall Junction Box for UAP-IW-HD 25pack
Varenr: UAP-IW-HD-JB-25Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1312,-
(1050 eks.mva)
WAP6806-EU0101F_thumbnail
Zyxel ARMOR X1 AC2100 Dual-Band wireless access point, white
Varenr: WAP6806-EU0101FPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1312,-
(1050 eks.mva)
NWA1123-ACV2-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA1123-AC Smoke Detector Dual Radio AP Business WLAN
Varenr: NWA1123-ACV2-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
1313,-
(1050 eks.mva)
EAP245_thumbnail
Tp-link EAP245
Varenr: EAP2458 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1330,-
(1064 eks.mva)
DHP-701AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2, starter kit with two adapters, 1900Mbps, white
Varenr: DHP-701AV/E83 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1331,-
(1065 eks.mva)
00004386_thumbnail
Snom D7 Expansion Module, White
Varenr: 000043862 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1338,-
(1070 eks.mva)
RE650_thumbnail
Tp-link RE650
Varenr: RE650Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1348,-
(1078 eks.mva)
Tp-link Powerline, Gigabit, WiFi, HomePlug V2, MIMO, white
Varenr: TL-WPA8630PBestillingsvare (ubekreftet levering)
1348,-
(1078 eks.mva)
TL-PA8030PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8030PKIT5 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1352,-
(1081 eks.mva)
RB911G-5HPACD-NB_thumbnail
Mikrotik RB911G-5HPacD-NB 32MB 1xGE ac 2x2 mimo L4
Varenr: RB911G-5HPACD-NB16 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1356,-
(1085 eks.mva)
ARCHERMR200_thumbnail
Tp-link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE-ruter
Varenr: ARCHERMR20063 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1360,-
(1088 eks.mva)
00004039_thumbnail
Snom D715 VoIP Phone, 4 lines
Varenr: 00004039Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1364,-
(1091 eks.mva)
DAP-2360_thumbnail
D-link Wireless N Single Band Gigabit PoE Managed AP. plenum kabinett
Varenr: DAP-236015 stk på fjernlager (4-7 dager til forsendelse)
1375,-
(1100 eks.mva)
Tp-link Deco M5 (1-pack), 867 Mbps on 5 GHz, 4 internal antennas,white
Varenr: DecoM5(1-pack)5 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1382,-
(1106 eks.mva)
SP-W2-AC1200_thumbnail
Ignitenet Wave 2 AC1200 DB Enterprise AP w int antenna
Varenr: SP-W2-AC12006 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1387,-
(1110 eks.mva)
PLA5456-EU0201F_thumbnail
Zyxel PLA5236 1000Mbps Powerline AC900 Extender Bundle
Varenr: PLA5456-EU0201FBestillingsvare (ubekreftet levering)
1390,-
(1112 eks.mva)
PBE-2AC-400_thumbnail
Ubiquiti PowerBeam 2AC 40cm dish
Varenr: PBE-2AC-400Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1391,-
(1112 eks.mva)
RBSXTG-5HPACD-SA_thumbnail
Mikrotik SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4
Varenr: RBSXTG-5HPACD-SA13 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1392,-
(1113 eks.mva)
RBWAPR-2NDR11E-LTE_thumbnail
Mikrotik wAP LTE kit w R11e-LTE Int. card RouterOS L4
Varenr: RBWAPR-2NDR11E-LTEBestillingsvare (ubekreftet levering)
1392,-
(1113 eks.mva)
COVR-1102/E_thumbnail
D-link AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System
Varenr: COVR-1102/E92 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1410,-
(1128 eks.mva)
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX
Varenr: TRX-10GSFP-SR-MLXBestillingsvare (ubekreftet levering)
1412,-
(1130 eks.mva)
DWR-921/E_thumbnail
D-link trådløs 4G LTE/3G Dual Band router med 4-ports switch
Varenr: DWR-921/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
1469,-
(1175 eks.mva)
RBWAPG-60AD-A_thumbnail
Mikrotik wAP 60G 60Ghz 1Gbps PoE In 802.3af-at AP L4
Varenr: RBWAPG-60AD-ABestillingsvare (ubekreftet levering)
1509,-
(1207 eks.mva)
RBSXTLTE3-7_thumbnail
Mikrotik SXT LTE FDD 1800/2600 MHz POE and PSU RouterOS L3
Varenr: RBSXTLTE3-7Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1509,-
(1207 eks.mva)
RBSXTRR11E-LTE_thumbnail
Mikrotik SXT LTE kit (International bands) with RouterOS L3
Varenr: RBSXTRR11E-LTEBestillingsvare (ubekreftet levering)
1509,-
(1207 eks.mva)
S+C61DLC10D_thumbnail
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm
Varenr: S+C61DLC10DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1509,-
(1207 eks.mva)
RBOMNITIKPG-5HACD_thumbnail
Mikrotik Omnitik 5AC 5GHz Dual Chain incl poe and mount L4
Varenr: RBOMNITIKPG-5HACD2 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1509,-
(1207 eks.mva)
RB912R-2ND-LTMR11E-LTE_thumbnail
Mikrotik LtAP mini LTE kit (International bands) RouterOS L
Varenr: RB912R-2ND-LTMR11E-LTE13 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1509,-
(1207 eks.mva)
J4859D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
Varenr: J4859DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1517,-
(1214 eks.mva)
DAP-2660_thumbnail
D-link Wireless AC1200, trådløs AP, PoE, Dualband, 802.11ac, hvit
Varenr: DAP-2660På fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1535,-
(1228 eks.mva)
NP-5110_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-511011 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1570,-
(1256 eks.mva)
NP-5110A_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5110ABestillingsvare (ubekreftet levering)
1597,-
(1277 eks.mva)
DNH-100_thumbnail
D-link Nuclias Connect Hub - One 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Port
Varenr: DNH-10020 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1599,-
(1279 eks.mva)
TL-WPA8630PKIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630PKIT
Varenr: TL-WPA8630PKIT4 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1603,-
(1283 eks.mva)
DAP-2680_thumbnail
D-link access point AC1750 PoE indoor
Varenr: DAP-2680Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1605,-
(1284 eks.mva)
J4859C_thumbnail
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
Varenr: J4859CBestillingsvare (ubekreftet levering)
1610,-
(1288 eks.mva)
RB912R-2nD-LTmR11e-4G_thumbnail
Mikrotik RB912R-2nD-LTmR11e-4G LtAP mini 4G kit (Extra bands) with L4
Varenr: RB912R-2nD-LTmR11e-4GBestillingsvare (ubekreftet levering)
1627,-
(1301 eks.mva)
EH-MK-SM_thumbnail
Siklu EHaul-500-600-700 Mounting Kit
Varenr: EH-MK-SM8 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1662,-
(1329 eks.mva)
4XC0F46957_thumbnail
Lenovo ThinkPad EM7345 4G LTE Mobile Broadband
Varenr: 4XC0F46957Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1666,-
(1333 eks.mva)
DWR-933_thumbnail
D-link 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps
Varenr: DWR-933Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1680,-
(1344 eks.mva)
TRB140000000_thumbnail
Teltonika Industrial Ethernet to 4G LTE IoT gateway
Varenr: TRB1400000004 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1683,-
(1346 eks.mva)
2200-48350-019_thumbnail
Polycom Poly VVX 311 - VoIP-telefon
Varenr: 2200-48350-019Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1684,-
(1347 eks.mva)
TL-WPA8630KIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630KIT
Varenr: TL-WPA8630KITBestillingsvare (ubekreftet levering)
1688,-
(1350 eks.mva)
M7450_thumbnail
Tp-link mobile 4G LTE network, tft screen, internal antenna,black/gray
Varenr: M7450Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1688,-
(1350 eks.mva)
NWA5301-NJ-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5301-NJ Standalone & Controller On-Wall AP Business WLAN
Varenr: NWA5301-NJ-EU0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
1695,-
(1356 eks.mva)
J8177D_thumbnail
HPE HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
Varenr: J8177DBestillingsvare (ubekreftet levering)
1708,-
(1367 eks.mva)
2200-46161-025_thumbnail
Polycom Poly VVX 310 - VoIP-telefon
Varenr: 2200-46161-0252 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1722,-
(1377 eks.mva)
GBE_thumbnail
Ubiquiti airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput
Varenr: GBE62 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1732,-
(1385 eks.mva)
RB922UAGS-5HPACD-NM_thumbnail
Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio hp 2x2 L4
Varenr: RB922UAGS-5HPACD-NMPå fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1744,-
(1395 eks.mva)
DMC-515SC/E_thumbnail
D-link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Varenr: DMC-515SC/EBestillingsvare (ubekreftet levering)
1747,-
(1397 eks.mva)
NP-5150_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232/422/485, DB9 ha
Varenr: NP-5150Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1761,-
(1408 eks.mva)
90IG0260-BO3100_thumbnail
Asus AV2 1200 WiFi Powerline starter kit, LAN/WLAN, 1200Mbps, white
Varenr: 90IG0260-BO31002 stk på fjernlager (2-3 dager til forsendelse)
1780,-
(1424 eks.mva)
VPN2S-ZZ0101F_thumbnail
Zyxel VPN Firewall VPN 2S for Small Office
Varenr: VPN2S-ZZ0101FBestillingsvare (ubekreftet levering)
1781,-
(1425 eks.mva)
LTE4506-M606-EU01V1F_thumbnail
Zyxel LTE4506-M606
Varenr: LTE4506-M606-EU01V1FBestillingsvare (ubekreftet levering)
1795,-
(1436 eks.mva)
SS-AC1200_thumbnail
Ignitenet Dualband Ceiling/Wall/Desktop Enterprise AP
Varenr: SS-AC12004 stk på fjernlager (2-4 dager til forsendelse)
1831,-
(1465 eks.mva)
60Y3297_thumbnail
Lenovo ThinkPad Mobile Broadband Global Half
Varenr: 60Y3297Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1836,-
(1468 eks.mva)
DAP-2662_thumbnail
D-link Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access Point
Varenr: DAP-2662Bestillingsvare (ubekreftet levering)
1840,-
(1472 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved