Annet Nettverk
LocoM5_thumbnail
Ubiquiti Locostation 5GHz incl antenna and PoE
Varenr: LocoM5
741,-
(593 eks.mva)
UAP-AC-M_thumbnail
Ubiquiti UniFi Outdoor AP Mesh Point, 2x2 MIMO, Dual-omni antenna
Varenr: UAP-AC-M
1076,-
(860 eks.mva)
UE330_thumbnail
Tp-link UE330
Varenr: UE330
241,-
(193 eks.mva)
UBI-UF-MM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-10G
488,-
(391 eks.mva)
POE-101_thumbnail
Deltaco testverkty for POE (power over ethernet), svart
Varenr: POE-101
43,-
(35 eks.mva)
UBI-NBE-WMK_thumbnail
Ubiquiti Wallmount for NBE16 and NBE19
Varenr: UBI-NBE-WMK
56,-
(45 eks.mva)
88987_thumbnail
De-lock LTE Antenne SMA 3 dBi omnidirektional starr schwarz Klebemontag
Varenr: 88987
83,-
(67 eks.mva)
WN687N1_thumbnail
Deltaco trdlst USB nettverkskort, liten strrelse, 802.11b/g/n
Varenr: WN687N1
85,-
(68 eks.mva)
TL-WN725N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, nano-strrelse, 150Mbps, 802.11n, svart
Varenr: TL-WN725N
98,-
(78 eks.mva)
MD-107_thumbnail
Deltaco kabeltester for RJ45/RJ12 & BNC, 2 delt, svart
Varenr: MD-107
102,-
(82 eks.mva)
CBL-RJ45M25-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB25ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M25-150
110,-
(88 eks.mva)
CBL-RJ45F9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ho, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45F9-150
110,-
(88 eks.mva)
CBL-RJ45M9-150_thumbnail
Rj45-kabel til Moxa Nport-server, 1xDB9ha, 1,5m
Varenr: CBL-RJ45M9-150
110,-
(88 eks.mva)
TL-WN821N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN821N
111,-
(88 eks.mva)
UE200_thumbnail
Tp-link USB 2.0 network adapter, 100Mbps, 1xRJ45 FM, white
Varenr: UE200
120,-
(96 eks.mva)
DWA-121_thumbnail
D-link Wireless N 150 Micro USB Adapter
Varenr: DWA-121
126,-
(101 eks.mva)
TL-WN823N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n
Varenr: TL-WN823N
129,-
(103 eks.mva)
U-PRO-MP_thumbnail
Ubiquiti Versatile mounting for UAP-AC-PRO, HD, SHD and above
Varenr: U-PRO-MP
130,-
(104 eks.mva)
DWA-131_thumbnail
D-link USB-adapter for trdlst nettverk, 802.11b/g/n, nano, WPS,
Varenr: DWA-131
134,-
(107 eks.mva)
TL-WN722N_thumbnail
Tp-link USB-adapter, 150Mbps, 802.11n, ekstern antenne
Varenr: TL-WN722N
138,-
(111 eks.mva)
88451_thumbnail
De-lock LTE antenne, SMA-kontakt han , rundstrlende, svart
Varenr: 88451
147,-
(117 eks.mva)
USB3-GIGA3_thumbnail
Deltaco nettverksadapter, 1xGigabitRJ45, 1xUSB3 A hann, 3x USB3 hunn, svart
Varenr: USB3-GIGA3
170,-
(136 eks.mva)
TL-WN822N_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort 300Mbps USB 802.11n, 2x3dBi
Varenr: TL-WN822N
172,-
(138 eks.mva)
CP-7912G-RFB_thumbnail
Cisco 7912G Unified IP phone, VoIP, SIP, 3 lines, refurbished, gray
Varenr: CP-7912G-RFB
178,-
(143 eks.mva)
WN681A1_thumbnail
Winstar AC600 USB network adapter, USB 2.0, 802.11ac, Dual Band, black
Varenr: WN681A1
181,-
(145 eks.mva)
USBC-1080_thumbnail
Deltaco USB C Network Adapter, Gigabit, RJ45, white bag, silver
Varenr: USBC-1080
192,-
(153 eks.mva)
DWA-127_thumbnail
D-link Wireless N 150 High Gain USB Adapter
Varenr: DWA-127
198,-
(158 eks.mva)
UE300_thumbnail
Tp-link USB3.0 Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: UE300
206,-
(165 eks.mva)
90-IG13002E02-0PA0_thumbnail
Asus Wireless USB 2.0 card 802.11n, 300Mbps
Varenr: 90-IG13002E02-0PA0
207,-
(165 eks.mva)
90IG00J0-BU0N00_thumbnail
Asus Wireless USB 2.0 card 802,11, 150Mbps, nano dongle
Varenr: 90IG00J0-BU0N00
207,-
(165 eks.mva)
WS-NU72P11_thumbnail
Deltaco Printserver for 1 skriver med USB 2.0 port, 10/100Mbps
Varenr: WS-NU72P11
214,-
(171 eks.mva)
ARCHERT2U_thumbnail
Tp-link AC600 trdls Dual Band USB Adapter, 802.11ac/a/b/g/n USB 2.
Varenr: ARCHERT2U
215,-
(172 eks.mva)
ArcherT1U_thumbnail
Tp-link Archer T1U, Wireless nano USB adapter, 5GHz, 802.11ac, black
Varenr: ArcherT1U
224,-
(179 eks.mva)
NS-WM_thumbnail
Ubiquiti wall-window mount for NanoM and LocoM series
Varenr: NS-WM
228,-
(182 eks.mva)
DWA-171_thumbnail
D-link Mini adapter AC580, nettverksadapter, USB , 802.11n/g/ac, svart
Varenr: DWA-171
236,-
(189 eks.mva)
UBI-UF-MM-1G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-MM-1G
238,-
(191 eks.mva)
4X90E51405_thumbnail
Lenovo ThinkPad USB 3.0 Ethernet adapter, Gigabit, black
Varenr: 4X90E51405
251,-
(201 eks.mva)
TL-WN8200ND_thumbnail
Tp-link trdlst nettverkskort, USB, 300Mbps, 802.11b/g/n, svart
Varenr: TL-WN8200ND
258,-
(206 eks.mva)
J5 create, USB 3.0 til Gigabit Ethernet-adapter, 12cm kabel, hvit/silv
Varenr: JUE130
259,-
(207 eks.mva)
TL-WA850RE_thumbnail
Tp-link signalforsterker for WLAN, 300Mbps, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA850RE
267,-
(213 eks.mva)
WS-WN518N2_thumbnail
Deltaco Repeater for trdlst nettverk, 802.11b/g/n, 1xRJ45, hvit
Varenr: WS-WN518N2
275,-
(220 eks.mva)
A7446B_thumbnail
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
Varenr: A7446B
280,-
(224 eks.mva)
DAP-1325/E_thumbnail
D-link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet,white
Varenr: DAP-1325/E
285,-
(228 eks.mva)
12462_thumbnail
De-lock trdlst netverkskort, ekstern antenne, 802.11AC, USB 2.0, svar
Varenr: 12462
287,-
(230 eks.mva)
65905_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65905
298,-
(239 eks.mva)
65903_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USB Type-A male > Gigabit
Varenr: 65903
298,-
(239 eks.mva)
MC220L_thumbnail
Tp-link Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Varenr: MC220L
301,-
(241 eks.mva)
DWA-172_thumbnail
D-link Wireless AC600 High-Gain USB Adapter
Varenr: DWA-172
301,-
(241 eks.mva)
65904_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USBType-CT male > Gigabit
Varenr: 65904
311,-
(249 eks.mva)
65906_thumbnail
De-lock Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) with USBType-CT male > Gigabit
Varenr: 65906
311,-
(249 eks.mva)
UF-SM-1G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Varenr: UF-SM-1G-S
319,-
(255 eks.mva)
JCE131_thumbnail
J5 create JCE131, Gigabit nettverksadapter, USB Typ C ha-kontakt, hvit
Varenr: JCE131
325,-
(260 eks.mva)
TL-WA860RE_thumbnail
Tp-link repeater, WLAN, 300Mbps, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, 802.11b/g/n, hvit
Varenr: TL-WA860RE
327,-
(261 eks.mva)
T3H-00012_thumbnail
Microsoft LifeCam HD-3000 Win USB
Varenr: T3H-00012
327,-
(261 eks.mva)
90IG0120-BM0000_thumbnail
Asus Wireless USB Adapter 300Mbps, 2x detachable antennas
Varenr: 90IG0120-BM0000
329,-
(263 eks.mva)
TL-SM311LS_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), singlemode LC, 10km
Varenr: TL-SM311LS
331,-
(265 eks.mva)
TL-SM321B_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321B
331,-
(265 eks.mva)
TL-SM311LM_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Varenr: TL-SM311LM
331,-
(265 eks.mva)
TL-MR3020_thumbnail
Tp-link trdls 3G-router, 802.11n, 150Mbps, USB, RJ45
Varenr: TL-MR3020
331,-
(265 eks.mva)
DAP-1330/E_thumbnail
D-link DAP-1330
Varenr: DAP-1330/E
336,-
(269 eks.mva)
90IG00I0-BM0G00_thumbnail
Asus USB-AC51, AC600 USB-nettverksadapter, 802.11ac, Dual Band, svart
Varenr: 90IG00I0-BM0G00
338,-
(271 eks.mva)
DUB-1312_thumbnail
D-link USB 3.0 nettverksadapter, svart
Varenr: DUB-1312
339,-
(271 eks.mva)
DAP-1365/E_thumbnail
D-link Wi-Fi Range Extender with Power Passthrough, DAP-1365
Varenr: DAP-1365/E
360,-
(288 eks.mva)
DWA-182_thumbnail
D-link Wireless AC DualBand USB Adapter
Varenr: DWA-182
360,-
(288 eks.mva)
DAP-2020/E_thumbnail
D-link dap-2020
Varenr: DAP-2020/E
361,-
(289 eks.mva)
90IG01X0-BO2100_thumbnail
Asus RP-N12, trdls accesspunkt, 2,4GHz, 300Mbps, hvit
Varenr: 90IG01X0-BO2100
361,-
(289 eks.mva)
1855070_thumbnail
Televes antenne 3G/4G, Takantenne Pro-2000T, 698-960/1710-2700 MHz
Varenr: 1855070
363,-
(290 eks.mva)
MC100CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km
Varenr: MC100CM
364,-
(291 eks.mva)
MC110CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Varenr: MC110CS
364,-
(291 eks.mva)
12463_thumbnail
De-lock trdlst nettverkskort, 802.11ac, 867Mbps, USB 3.0, svart
Varenr: 12463
376,-
(301 eks.mva)
9707_thumbnail
Devolo WiFi Stick AC
Varenr: 9707
377,-
(302 eks.mva)
RE200_thumbnail
Tp-link RE200, trdls AP, 750Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, vi
Varenr: RE200
380,-
(304 eks.mva)
TL-WA801ND_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps, 802.11g/b/n
Varenr: TL-WA801ND
380,-
(304 eks.mva)
UH700_thumbnail
Tp-link UH700- USB 3.0 hub med 7-porter, strmforsyning medflger, svar
Varenr: UH700
380,-
(304 eks.mva)
DAP-1360/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point, 802.11b/g/n
Varenr: DAP-1360/E
382,-
(305 eks.mva)
U187B-001B_thumbnail
Accell USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
Varenr: U187B-001B
398,-
(318 eks.mva)
12502_thumbnail
De-lock USB 3.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Mini Stick 867 Mbps
Varenr: 12502
410,-
(328 eks.mva)
EAP115-WALL_thumbnail
Tp-link EAP115-Wall
Varenr: EAP115-WALL
413,-
(331 eks.mva)
EAP110_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps 2,4Ghz 1xGBLAN, PoE
Varenr: EAP110
413,-
(331 eks.mva)
ARCHERT4U_thumbnail
Tp-link AC1200 trdls nettverksadapter 1200 Mbps USB 3,0/2,0
Varenr: ARCHERT4U
413,-
(331 eks.mva)
TL-WR902AC_thumbnail
Tp-link WR902AC Wireless Travel Router, Dual Band,5GHz / 433Mbps,white
Varenr: TL-WR902AC
413,-
(331 eks.mva)
DWR-116/E_thumbnail
D-link trdls 3G/4G router med 4-ports switch, 10/100Mbps LAN/WLAN,
Varenr: DWR-116/E
414,-
(331 eks.mva)
TL-MR3420_thumbnail
Tp-link trdls 3G-router, LAN/WLAN, 802.11b/g/n,
Varenr: TL-MR3420
430,-
(344 eks.mva)
MC112CS_thumbnail
Tp-link fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km
Varenr: MC112CS
430,-
(344 eks.mva)
TL-WA901ND_thumbnail
Tp-link trdls accesspunkt, 300Mbps, 802.11g/b/n
Varenr: TL-WA901ND
430,-
(344 eks.mva)
LP-8097_thumbnail
Deltaco Loopcomm USB network adapter, AC1200, USB 3.0, Dual Band, Black
Varenr: LP-8097
432,-
(345 eks.mva)
WN566A2_thumbnail
Winstar trdls AP/router, 2,4/5GHz, 750Mbps, WPS, RJ45, 802.11ac,CEE 7/7, v
Varenr: WN566A2
438,-
(350 eks.mva)
AT-CRV-01_thumbnail
Allied Smartcover plastlock for skydd av AT-TQ2450
Varenr: AT-CRV-01
442,-
(354 eks.mva)
PLA5206V2-EU0101F_thumbnail
Zyxel HomePlug AV2, 1000Mbps, 1xRJ45, IEEE 1901, max 300m, white
Varenr: PLA5206V2-EU0101F
452,-
(362 eks.mva)
DWM-157_thumbnail
D-link 3G USB-adapter, HSUPA, SIM-plass, microSD-slot, hvit
Varenr: DWM-157
454,-
(363 eks.mva)
9427_thumbnail
Devolo WiFi Repeater, ke rekkevidden p ditt trdlse nettverk,
Varenr: 9427
458,-
(366 eks.mva)
CPE210_thumbnail
Tp-link Outdoor 2,4GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, hvit
Varenr: CPE210
463,-
(370 eks.mva)
MC111CS_thumbnail
Tp-link 10/100 RJ45 to100M Single Mode
Varenr: MC111CS
463,-
(370 eks.mva)
TL-PA4010KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 Nano Powerline Adatper Starter Kit, to enheter, hvit
Varenr: TL-PA4010KIT
463,-
(370 eks.mva)
AJ716B_thumbnail
HP 8GB SFB module
Varenr: AJ716B
481,-
(385 eks.mva)
TL-PS110P_thumbnail
Tp-link Printserver 1 Parallell 10/100
Varenr: TL-PS110P
484,-
(387 eks.mva)
EAP115_thumbnail
Tp-link EAP115
Varenr: EAP115
484,-
(387 eks.mva)
AC50_thumbnail
Tp-link AC50 wireless controller, 50 CAP, 5x 100Mbps RJ45, 1GHz, black
Varenr: AC50
484,-
(387 eks.mva)
TL-WPA4530_thumbnail
Tp-link AV500 Powerline AC Wi-Fi 128-bit AES Homeplug 300m inhouse Hvit
Varenr: TL-WPA4530
484,-
(387 eks.mva)
TL-PS110U_thumbnail
Tp-link Printserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS110U
484,-
(387 eks.mva)
RE350_thumbnail
Tp-link RE350, repeater, two antennas, 802.11ac, 1200Mbps, white
Varenr: RE350
484,-
(387 eks.mva)
TL-PA4010PKIT_thumbnail
Tp-link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit
Varenr: TL-PA4010PKIT
484,-
(387 eks.mva)
TL-PS310U_thumbnail
Tp-link MFP (Skrivare/Scan/Fax) Storageserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-PS310U
484,-
(387 eks.mva)
WRE6505V2-EU0101F_thumbnail
Zyxel WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender, 802.11ac, white
Varenr: WRE6505V2-EU0101F
490,-
(392 eks.mva)
WAP3205V3-EU0101F_thumbnail
Zyxel WAP3205V3 Wireless repeater, 300 Mbps, 2.4 GHz, 2 antennas,black
Varenr: WAP3205V3-EU0101F
490,-
(392 eks.mva)
9296_thumbnail
Devolo dLAN 550 duo+ Powerline
Varenr: 9296
502,-
(402 eks.mva)
90IG02T1-BM0000_thumbnail
Asus USB-AC54
Varenr: 90IG02T1-BM0000
511,-
(409 eks.mva)
90IG03P0-BM0R10_thumbnail
Asus Dual-Band Wireless-N600 USB Adapter, WPS, Graphical Easy Interfac
Varenr: 90IG03P0-BM0R10
511,-
(409 eks.mva)
MC200CM_thumbnail
Tp-link Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
Varenr: MC200CM
532,-
(426 eks.mva)
TL-PA7010KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline starter kit with two adapters, Gigabit, white
Varenr: TL-PA7010KIT
548,-
(439 eks.mva)
CAP300_thumbnail
Tp-link CAP300
Varenr: CAP300
548,-
(439 eks.mva)
RE305_thumbnail
Tp-link Range Extender for wireless network, 802.11ac, 1200Mbps, white
Varenr: RE305
548,-
(439 eks.mva)
DGS-712_thumbnail
D-link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
Varenr: DGS-712
551,-
(441 eks.mva)
LocoM2_thumbnail
Ubiquiti Locostation 2-4GHz incl antenna and PoE
Varenr: LocoM2
556,-
(445 eks.mva)
RE355_thumbnail
Tp-link Dual Band AC repeater for WiFi, AC1200, hvit
Varenr: RE355
556,-
(445 eks.mva)
AJ718_thumbnail
HP 8GB short wave transceiver
Varenr: AJ718
558,-
(446 eks.mva)
DHP-601AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Varenr: DHP-601AV/E
562,-
(450 eks.mva)
NCOM-111_thumbnail
Deltaco RS-232 to Ethernet Server, 100Mbps, RJ45, grey
Varenr: NCOM-111
563,-
(451 eks.mva)
PLA5256-EU0101F_thumbnail
Zyxel 1000 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet Adapter, white
Varenr: PLA5256-EU0101F
564,-
(451 eks.mva)
MC210CS_thumbnail
Tp-link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
Varenr: MC210CS
564,-
(451 eks.mva)
TL-SM321A_thumbnail
Tp-link Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Varenr: TL-SM321A
564,-
(451 eks.mva)
UBI-NS-5ACL_thumbnail
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, 10km range, 13dBi, airMAX, PoE, 450 Mbp
Varenr: UBI-NS-5ACL
572,-
(458 eks.mva)
DEM-311GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
Varenr: DEM-311GT
574,-
(459 eks.mva)
LP-9698SR_thumbnail
Deltaco Loopcomm repeater for wireless network, 2.4GHz, 300Mbps, 5xLan, black
Varenr: LP-9698SR
592,-
(473 eks.mva)
AP200_thumbnail
Tp-link AP200
Varenr: AP200
597,-
(477 eks.mva)
8125_thumbnail
Devolo dLAN 1000 duo+ Powerline, 2x RJ45, up to 1000 mbps, white
Varenr: 8125
608,-
(486 eks.mva)
DHP-W310AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV 500 Mini Adapter for LAN, 500Mbps, 1xadapter, hvit
Varenr: DHP-W310AV/E
608,-
(486 eks.mva)
WRE6606-EU0101F_thumbnail
Zyxel WRE6606 Wireless repeater, 400/867 Mbps, 2.4/5 GHz,1x RJ45,white
Varenr: WRE6606-EU0101F
612,-
(490 eks.mva)
ARCHERT9UH_thumbnail
Tp-link wireless network card, USB 3.0, Dual Band, AC1900, WPS, black
Varenr: ARCHERT9UH
613,-
(490 eks.mva)
RE360_thumbnail
Tp-link RE360
Varenr: RE360
613,-
(490 eks.mva)
PLA5206V2-EU0201F_thumbnail
Zyxel HomePlug AV2, 1000Mbps, 1xRJ45, 300m, 2 adapters, white
Varenr: PLA5206V2-EU0201F
614,-
(491 eks.mva)
M5360_thumbnail
Tp-link 3G Mobile Wi-Fi, Power Bank, 3G Modem, HSPA+ 3G,150Mbps Wi-Fi
Varenr: M5360
614,-
(491 eks.mva)
90IG00T0-BM0N00_thumbnail
Asus Dual band Wireless AC750 LAN wall-plug Range Extender
Varenr: 90IG00T0-BM0N00
617,-
(493 eks.mva)
90IG00A0-BM0N00_thumbnail
Asus Dual-band Wireless-AC1200 USB Adapter, USB 3.0, 300/867Mbps
Varenr: 90IG00A0-BM0N00
617,-
(493 eks.mva)
DWR-730/E_thumbnail
D-link Portable HSPA+ 21 Mbps Router
Varenr: DWR-730/E
625,-
(500 eks.mva)
JUE230_thumbnail
J5create USB 3.0 nettverksadapter, 2xUSB 3.0 MicroB hunn, 1xRJ45 hunn,svar
Varenr: JUE230
629,-
(503 eks.mva)
TL-PA7010PKIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline startkit, two adapters, Gigabit, passthrough
Varenr: TL-PA7010PKIT
629,-
(503 eks.mva)
DAP-1635/E_thumbnail
D-link AC1200 WiFi range extender with power passthrough,1200Mbp,white
Varenr: DAP-1635/E
630,-
(504 eks.mva)
TXM431-SR_thumbnail
Tp-link SFP+ SR 300M Transceiver, MM 850Nm, LC
Varenr: TXM431-SR
645,-
(516 eks.mva)
CAP300-OUTDOOR_thumbnail
Tp-link (CAP300-Outdoor) 300Mbps Wireless N Outdoor Access Point,white
Varenr: CAP300-OUTDOOR
645,-
(516 eks.mva)
EAP110-OUTDOOR_thumbnail
Tp-link EAP110-Outdoor
Varenr: EAP110-OUTDOOR
645,-
(516 eks.mva)
UAP-IW_thumbnail
Ubiquiti UniFi IW AP 2.4GHz 150Mbps abgn 802.3af PoE
Varenr: UAP-IW
656,-
(525 eks.mva)
H5D-00014_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema, webkamera, 720p@30fps, mik ,USB, svart
Varenr: H5D-00014
657,-
(526 eks.mva)
TL-WPS510U_thumbnail
Tp-link trdls skriverserver 1 USB 10/100
Varenr: TL-WPS510U
661,-
(529 eks.mva)
6CH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Cinema For Business, svart, USB
Varenr: 6CH-00002
676,-
(541 eks.mva)
WBS210_thumbnail
Tp-link WBS210Outdoor 2.4 GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS210
677,-
(542 eks.mva)
TL-PA4020PKIT_thumbnail
Tp-link Powerline 500Mbps, AV500+, 2xRJ45, AC Pass through, hvit
Varenr: TL-PA4020PKIT
677,-
(542 eks.mva)
DWA-192_thumbnail
D-link DWA-192, trdls USB 3.0 nettverksadapter, 802.11ac, gr/sva
Varenr: DWA-192
678,-
(542 eks.mva)
DAP-2230_thumbnail
D-link DAP-2230 AP
Varenr: DAP-2230
690,-
(552 eks.mva)
TL-WPA4220KIT_thumbnail
Tp-link AV 500 WiFi Powerline Extender Starter Kit, 500Mbps, WLAN, hvit
Varenr: TL-WPA4220KIT
693,-
(555 eks.mva)
NCOM-211_thumbnail
Deltaco RS-213 to Ethernet Server, 921kpbs, 2-port, RJ45, white
Varenr: NCOM-211
704,-
(563 eks.mva)
90IG0360-BM3000_thumbnail
Asus RP-AC53
Varenr: 90IG0360-BM3000
723,-
(578 eks.mva)
WBS510_thumbnail
Tp-link WBS510Outdoor 5GHz 300Mbps Wireless Base Station
Varenr: WBS510
726,-
(580 eks.mva)
SPA122_thumbnail
Cisco VOIP gateway with router 2 x RJ-45 - 2 x FXS - Fast Ethernet
Varenr: SPA122
736,-
(589 eks.mva)
NBE-M5-16_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam AC Wi-Fi Radio, 5GHz, 16dBi, PoE Adapter, white
Varenr: NBE-M5-16
740,-
(592 eks.mva)
TL-PA7020KIT_thumbnail
Tp-link TL-PA7020KIT
Varenr: TL-PA7020KIT
742,-
(593 eks.mva)
UAP_thumbnail
Ubiquiti UniFi standard AP bgn AP 100mW 2x2 incl PoE
Varenr: UAP
754,-
(603 eks.mva)
TL-MCRP100_thumbnail
Tp-link strmforsyning til TL-MC1400
Varenr: TL-MCRP100
758,-
(606 eks.mva)
DWR-118_thumbnail
D-link DWR-118
Varenr: DWR-118
766,-
(613 eks.mva)
TINYBULK_thumbnail
Dovado Tiny universal access router, WiFi, LAN, WAN, USB, SMS function
Varenr: TINYBULK
780,-
(624 eks.mva)
9082_thumbnail
Devolo dLAN 500 WiFi adapter, LAN/WLAN, 500Mbps, 150Mbps, 2,4Ghz, hvit
Varenr: 9082
782,-
(625 eks.mva)
9120_thumbnail
Devolo dLAN 500 duo Starter Kit, 2 adaptere
Varenr: 9120
782,-
(625 eks.mva)
DHP-W311AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit, QoS
Varenr: DHP-W311AV/E
786,-
(629 eks.mva)
TL-PA7020PKIT_thumbnail
Tp-link AV1000 2-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA7020PKIT
786,-
(629 eks.mva)
J4858C_thumbnail
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port
Varenr: J4858C
787,-
(629 eks.mva)
90IG01V0-BO2100_thumbnail
Asus PL-N12 Kit
Varenr: 90IG01V0-BO2100
790,-
(632 eks.mva)
9790_thumbnail
Devolo WiFi Repeater ac
Varenr: 9790
792,-
(634 eks.mva)
DEM-310GT_thumbnail
D-link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
Varenr: DEM-310GT
802,-
(642 eks.mva)
DAP-2310/E_thumbnail
D-link Wireless N Access Point
Varenr: DAP-2310/E
813,-
(650 eks.mva)
9375_thumbnail
Devolo Powerline dlan 1200+, 1200Mbps, pass through, hvit
Varenr: 9375
817,-
(654 eks.mva)
WAP121-E-K9-G5_thumbnail
Cisco WAP121 trdls AP, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports- multimount
Varenr: WAP121-E-K9-G5
842,-
(674 eks.mva)
ACB-AC_thumbnail
Ubiquiti airCube AC Access Point, Dual-Band, PoE in/out, wide-area ant
Varenr: ACB-AC
844,-
(675 eks.mva)
UBI-BulletM2HP_thumbnail
Ubiquiti Bullet2-4GHz N-male ant conn order PoE15 separate
Varenr: UBI-BulletM2HP
844,-
(675 eks.mva)
TL-PA8010KIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Powerline starter kit with two adapters, Gigabit, white
Varenr: TL-PA8010KIT
849,-
(680 eks.mva)
RE500_thumbnail
Tp-link AC1900 Wi-Fi Range Extender,1300Mbps,802.11ac/n/g/b,white
Varenr: RE500
849,-
(680 eks.mva)
RE450_thumbnail
Tp-link RE450 - Accesspunkt, 802.11ac, 1750Mbps, hvit
Varenr: RE450
849,-
(680 eks.mva)
Q2F-00015_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio 1080p HD-Sensor
Varenr: Q2F-00015
854,-
(683 eks.mva)
5WH-00002_thumbnail
Microsoft LifeCam Studio for Business, svart, USB
Varenr: 5WH-00002
855,-
(684 eks.mva)
AT-BRKT-J26_thumbnail
Allied Monteringskit for AT-TQ2450, vegg/tak
Varenr: AT-BRKT-J26
857,-
(686 eks.mva)
9902_thumbnail
Devolo dLAN 1200 triple+, 3x Ethernet RJ45, up to 1200 mbps, white
Varenr: 9902
863,-
(691 eks.mva)
9303_thumbnail
Devolo dLAN 550 duo+ starter kit, 2x Ethernet RJ45, to 500 mbps,white
Varenr: 9303
863,-
(691 eks.mva)
UC4852-AT_thumbnail
Aten USB-tilkoblingen seriell hub, 2 porter, RS-485, DB9ha
Varenr: UC4852-AT
869,-
(695 eks.mva)
9631_thumbnail
Devolo dLAN 550 WiFi Powerline
Varenr: 9631
872,-
(697 eks.mva)
NCOM-213_thumbnail
Deltaco RS-213 to Ethernet Server, 921kpbs, 2-port, RJ45, white
Varenr: NCOM-213
883,-
(706 eks.mva)
46C8880_thumbnail
IBM 1818-D1a ESM Controller Module for EXP5000
Varenr: 46C8880
894,-
(715 eks.mva)
90IG01P0-BO3R00_thumbnail
Asus RP-AC56 - AP, 1200Mbps, 2,4/5Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, GBLAN, hvit
Varenr: 90IG01P0-BO3R00
894,-
(715 eks.mva)
90IG0230-BM0N00_thumbnail
Asus USB-AC68-A
Varenr: 90IG0230-BM0N00
911,-
(729 eks.mva)
UC-CK_thumbnail
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD Card, Micro USB Power, white
Varenr: UC-CK
912,-
(730 eks.mva)
DMC-300SC/E_thumbnail
D-link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Varenr: DMC-300SC/E
923,-
(738 eks.mva)
DAP-1665_thumbnail
D-link Wireless AC1200 Dual Band Access Point, hvit
Varenr: DAP-1665
941,-
(753 eks.mva)
NCOM-411_thumbnail
Deltaco RS-232 to Ethernet Device Server, 4-port
Varenr: NCOM-411
942,-
(754 eks.mva)
EAP225_thumbnail
Tp-link EAP225
Varenr: EAP225
944,-
(755 eks.mva)
DWR-932_thumbnail
D-link DWR-932, portabel trdls 4G/LTE router, microSIM-kortplass,
Varenr: DWR-932
952,-
(762 eks.mva)
UAP-AC-LITE_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC Lite AP, 802.11ac WiFi, Dual-Band, PoE, white
Varenr: UAP-AC-LITE
953,-
(762 eks.mva)
NSM5_thumbnail
Ubiquiti NanostationM5 5GHz antenna incl PoE adapter
Varenr: NSM5
953,-
(762 eks.mva)
UBI-NBE-M5-19_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 5GHz 19dBi incl PoE adapter
Varenr: UBI-NBE-M5-19
953,-
(762 eks.mva)
NBE-M2-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam CPE 2GHz 13dBi incl PoE adapter
Varenr: NBE-M2-13
960,-
(768 eks.mva)
RocketM5_thumbnail
Ubiquiti RocketstationM5 ext ant conn RP-SMA female
Varenr: RocketM5
960,-
(768 eks.mva)
DAP-3320_thumbnail
D-link DAP-3320
Varenr: DAP-3320
968,-
(775 eks.mva)
8153_thumbnail
Devolo dLAN 1000 mini Starter Kit Powerline
Varenr: 8153
971,-
(777 eks.mva)
9832_thumbnail
Devolo dLAN 550+ WiFi Powerline
Varenr: 9832
971,-
(777 eks.mva)
J4859C_thumbnail
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
Varenr: J4859C
972,-
(778 eks.mva)
DWM-222_thumbnail
D-link 4G USB adapter, up to 150Mbps download, LTE / GSM, black
Varenr: DWM-222
1005,-
(804 eks.mva)
UAP-LR_thumbnail
Ubiquiti UniFi Long range AP bgn AP 200mW +3dB RX incl PoE 2x2
Varenr: UAP-LR
1015,-
(812 eks.mva)
UBI-UF-SM-10G_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
Varenr: UBI-UF-SM-10G
1048,-
(839 eks.mva)
455883-B21_thumbnail
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm
Varenr: 455883-B21
1049,-
(840 eks.mva)
9089_thumbnail
Devolo dLAN 500 WiFi Starter Kit
Varenr: 9089
1064,-
(851 eks.mva)
9121_thumbnail
Devolo dLAN 500 duo Network Kit, 3 adaptere
Varenr: 9121
1064,-
(851 eks.mva)
9229_thumbnail
Devolo dLAN 650+ Starter Kit, 2 adaptere, hvit
Varenr: 9229
1066,-
(853 eks.mva)
NBE-2AC-13_thumbnail
Ubiquiti NanoBeam 2GHz AC 13dBi
Varenr: NBE-2AC-13
1071,-
(857 eks.mva)
TL-PA9020KIT_thumbnail
Tp-link AV2000 2-port gigabit powerline kit, up to 2000Mbps, white
Varenr: TL-PA9020KIT
1075,-
(860 eks.mva)
TL-WPA7510KIT_thumbnail
Tp-link AV1000 Powerline starter kit with two adapters, Dual Band
Varenr: TL-WPA7510KIT
1075,-
(860 eks.mva)
UAP-AC-IW_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC IW AP with Ethernet port, Two 802.11ac radios, PoE, G
Varenr: UAP-AC-IW
1076,-
(860 eks.mva)
2A-136G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex
Varenr: 2A-136G
1077,-
(862 eks.mva)
8117_thumbnail
Devolo dLAN 1000 duo+ Starter Kit Powerline, 2x RJ45, white
Varenr: 8117
1079,-
(863 eks.mva)
TL-PA8010PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 Gigabite Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8010PKIT
1085,-
(868 eks.mva)
DEM-211_thumbnail
D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
Varenr: DEM-211
1095,-
(876 eks.mva)
NCOM-413_thumbnail
Deltaco RS-232/422/485 to Ethernet Device Server, 4-Port
Varenr: NCOM-413
1111,-
(889 eks.mva)
M7300_thumbnail
Tp-link M7300, mobile 4G Wi-Fi router, 2000mAh, white
Varenr: M7300
1121,-
(897 eks.mva)
NWA5121-NI-EU0102F_thumbnail
Zyxel NWA5121-NI Standalone & Controller AP Business WLAN
Varenr: NWA5121-NI-EU0102F
1131,-
(905 eks.mva)
UAP-AC-LR_thumbnail
Ubiquiti UniFi AC LR 3x3 2.4GHz 2x2 5GHz incl PoE
Varenr: UAP-AC-LR
1143,-
(914 eks.mva)
TL-MR6400_thumbnail
Tp-link wireless 3G/4G router, 2,4GHz, 300Mbps, 4xLAN/WAN, black
Varenr: TL-MR6400
1152,-
(921 eks.mva)
90IG0250-BO3R00_thumbnail
Asus repeater for wireless networks, AC1750, Dual band, white
Varenr: 90IG0250-BO3R00
1158,-
(926 eks.mva)
WAP6806-EU0101F_thumbnail
Zyxel ARMOR X1 AC2100 Dual-Band wireless access point, white
Varenr: WAP6806-EU0101F
1166,-
(933 eks.mva)
PLA5236-EU0201F_thumbnail
Zyxel HomePlug AV2, 802.11b/g/n/ac, Dual Band, 867Mbps, 2xRJ45, white
Varenr: PLA5236-EU0201F
1167,-
(933 eks.mva)
U-INSTALLER_thumbnail
Ubiquiti Installer Int battery WiFi to CPE U Mobile Support
Varenr: U-INSTALLER
1168,-
(934 eks.mva)
DHP-701AV/E_thumbnail
D-link PowerLine AV2, starter kit with two adapters, 1900Mbps, white
Varenr: DHP-701AV/E
1169,-
(935 eks.mva)
M7310_thumbnail
Tp-link 4G router with built in modem, 150/50Mbps, 2000mAh, USB, gray
Varenr: M7310
1182,-
(946 eks.mva)
M7350_thumbnail
Tp-link 4G/LTE mobile WIFI 150Mb/50Mb, 15 anvndare, svart
Varenr: M7350
1182,-
(946 eks.mva)
TL-PA9020PKIT_thumbnail
Tp-link AV2000 Powerline starter kit with two adapters, Passthrough
Varenr: TL-PA9020PKIT
1182,-
(946 eks.mva)
EAP245_thumbnail
Tp-link EAP245
Varenr: EAP245
1182,-
(946 eks.mva)
RE580D_thumbnail
Tp-link RE580D - AC1900 Dual Band Wi-Fi Range Extender, black
Varenr: RE580D
1182,-
(946 eks.mva)
NWA1123-ACV2-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA1123-AC Smoke Detector Dual Radio AP Business WLAN
Varenr: NWA1123-ACV2-EU0101F
1213,-
(971 eks.mva)
NP-5110_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5110
1249,-
(999 eks.mva)
9638_thumbnail
Devolo dLAN 550 WiFi AC Starter Kit HomePlug adapter, 2 units, 2.4GHz,
Varenr: 9638
1277,-
(1022 eks.mva)
CP-7821-K9=_thumbnail
Cisco IP Phone
Varenr: CP-7821-K9=
1290,-
(1032 eks.mva)
DAP-2610_thumbnail
D-link wireless AC1300 wave 2 DualBand PoE access point,1300Mbps,white
Varenr: DAP-2610
1302,-
(1042 eks.mva)
TL-WPA4220TKIT_thumbnail
Tp-link AV500 2-port Powerline WiFi Extender 3-pack KIT, 500Mbps/300Mbps, hvit
Varenr: TL-WPA4220TKIT
1305,-
(1044 eks.mva)
4XC0L09013_thumbnail
Lenovo ThinkPad Huawei mobile Broadband
Varenr: 4XC0L09013
1312,-
(1049 eks.mva)
UBI-AFI-P-HD_thumbnail
Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point
Varenr: UBI-AFI-P-HD
1342,-
(1074 eks.mva)
NSM3_thumbnail
Ubiquiti NanostationM3 xxdBi 3 incl PoE
Varenr: NSM3
1344,-
(1075 eks.mva)
9070_thumbnail
Devolo dLAN LiveCam Starter Kit Powerline
Varenr: 9070
1356,-
(1084 eks.mva)
DAP-2360_thumbnail
D-link Wireless N Single Band Gigabit PoE Managed AP. plenum kabinett
Varenr: DAP-2360
1364,-
(1091 eks.mva)
9840_thumbnail
Devolo dLAN 550+ WiFi Starter Kit Powerline
Varenr: 9840
1370,-
(1096 eks.mva)
NAP102-EU0101F_thumbnail
Zyxel NAP102 Cloud AP
Varenr: NAP102-EU0101F
1371,-
(1097 eks.mva)
CAP1750_thumbnail
Tp-link wireless access point, Dual band, AC1750, PoE, ceiling mount
Varenr: CAP1750
1382,-
(1106 eks.mva)
9389_thumbnail
Devolo dLAN 1200+ WiFi ac, HomePlug-adapter, LAN/WiFi, 1xadapter, hvit
Varenr: 9389
1383,-
(1107 eks.mva)
DAP-2660_thumbnail
D-link Wireless AC1200, trdls AP, PoE, Dualband, 802.11ac, hvit
Varenr: DAP-2660
1400,-
(1120 eks.mva)
NP-5110A_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5110A
1412,-
(1129 eks.mva)
WAH7706-EU01V2F_thumbnail
Zyxel WAH7706
Varenr: WAH7706-EU01V2F
1418,-
(1135 eks.mva)
DWR-921/E_thumbnail
D-link trdls 4G LTE/3G Dual Band router med 4-ports switch
Varenr: DWR-921/E
1426,-
(1141 eks.mva)
RE650_thumbnail
Tp-link RE650
Varenr: RE650
1428,-
(1142 eks.mva)
WAP131-E-K9-EU_thumbnail
Cisco WAP131 Wireless-N Dual Radio Access Point with PoE
Varenr: WAP131-E-K9-EU
1452,-
(1162 eks.mva)
DHP-W611AV/E_thumbnail
D-link DHP-W611AV
Varenr: DHP-W611AV/E
1459,-
(1167 eks.mva)
90IG01A0-BM9000_thumbnail
Asus EA-AC87 AC1800 Gigabit Access Point / Media Bridge, 5GHz Wi-Fi
Varenr: 90IG01A0-BM9000
1460,-
(1168 eks.mva)
9980_thumbnail
Devolo GigaGate Expansion
Varenr: 9980
1475,-
(1180 eks.mva)
WAP150-E-K9-EU_thumbnail
Cisco WAP150 Wireless AP, 802.11ac, 1.20Gbit/s - dual band- MMO
Varenr: WAP150-E-K9-EU
1485,-
(1188 eks.mva)
9382_thumbnail
Devolo Powerline Dlan 1200+, Starter Kit, 2xadapter, hvit
Varenr: 9382
1490,-
(1192 eks.mva)
UBI-UAP-AC-PRO-E_thumbnail
Ubiquiti UniFi AC PRO AP, 3x3 MIMO, 5GHz, 802.3af-at, white
Varenr: UBI-UAP-AC-PRO-E
1493,-
(1195 eks.mva)
TXM431-LR_thumbnail
Tp-link SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
Varenr: TXM431-LR
1500,-
(1200 eks.mva)
NWA5301-NJ-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5301-NJ Standalone & Controller On-Wall AP Business WLAN
Varenr: NWA5301-NJ-EU0101F
1507,-
(1205 eks.mva)
NP-5150A_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1 port, RS323/422/485, RJ-45, 10/100Mbps
Varenr: NP-5150A
1507,-
(1206 eks.mva)
ARCHERMR200_thumbnail
Tp-link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE-ruter
Varenr: ARCHERMR200
1515,-
(1212 eks.mva)
TL-PA8030PKIT_thumbnail
Tp-link AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Varenr: TL-PA8030PKIT
1515,-
(1212 eks.mva)
NP-5150_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 1xRS-232/422/485, DB9 ha
Varenr: NP-5150
1527,-
(1222 eks.mva)
9913_thumbnail
Devolo dLAN 1200 triple+ starter kit, 3x Ethernet RJ45, white
Varenr: 9913
1544,-
(1235 eks.mva)
DMC-515SC/E_thumbnail
D-link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Varenr: DMC-515SC/E
1552,-
(1242 eks.mva)
DEM-210_thumbnail
D-link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)
Varenr: DEM-210
1553,-
(1242 eks.mva)
9096_thumbnail
Devolo dLAN 500 WiFi starter kit, LAN/WLAN, 500Mbps, 150Mbps, hvit
Varenr: 9096
1559,-
(1247 eks.mva)
60Y3297_thumbnail
Lenovo ThinkPad Mobile Broadband Global Half
Varenr: 60Y3297
1567,-
(1254 eks.mva)
90IG01U0-BU9010_thumbnail
Asus repeater for wireless network, AC1900, 5xRJ45 Gigabit, black
Varenr: 90IG01U0-BU9010
1607,-
(1285 eks.mva)
TL-WPA8630KIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630KIT
Varenr: TL-WPA8630KIT
1635,-
(1308 eks.mva)
AC500_thumbnail
Tp-link AC500 wireless controller,500 CAPs,5x Gigabit RJ45, 1GHz,black
Varenr: AC500
1650,-
(1320 eks.mva)
1918_thumbnail
Devolo dLAN 500 AV Wireless+ Starter Kit
Varenr: 1918
1666,-
(1333 eks.mva)
SN3101-AX-G_thumbnail
Aten serieportsserver, 1xDB9 ha, RS-232/422/485
Varenr: SN3101-AX-G
1679,-
(1344 eks.mva)
4XC0F46957_thumbnail
Lenovo ThinkPad EM7345 4G LTE Mobile Broadband
Varenr: 4XC0F46957
1681,-
(1344 eks.mva)
90IG0260-BO3100_thumbnail
Asus AV2 1200 WiFi Powerline starter kit, LAN/WLAN, 1200Mbps, white
Varenr: 90IG0260-BO3100
1682,-
(1346 eks.mva)
NWA1123ACPRO-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA1123-AC Access Point, 802.11ac/n/a, 867 Mbps, Dualband, white
Varenr: NWA1123ACPRO-EU0101F
1709,-
(1368 eks.mva)
DMC-700SC/E_thumbnail
D-link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
Varenr: DMC-700SC/E
1725,-
(1380 eks.mva)
M7450_thumbnail
Tp-link mobile 4G LTE network, tft screen, internal antenna,black/gray
Varenr: M7450
1740,-
(1392 eks.mva)
TL-WPA8730KIT_thumbnail
Tp-link AV1200 gigabit powerline ac Wi-Fi kit, 128-bit AES, 300m,white
Varenr: TL-WPA8730KIT
1740,-
(1392 eks.mva)
EAP320_thumbnail
Tp-link Auranet wireless accesspunkt, Dual-band, AC1200, PoE, white
Varenr: EAP320
1740,-
(1392 eks.mva)
UF-MM-1G-20_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack
Varenr: UF-MM-1G-20
1764,-
(1411 eks.mva)
DWL-3610AP_thumbnail
D-link Wireless AC Selectable Dual-Band unified access point, white
Varenr: DWL-3610AP
1824,-
(1459 eks.mva)
39607832_thumbnail
Star IFBD-HE07X WEBPRNT Printserver Ethernet TSP743II, 654II, FVP-10U
Varenr: 39607832
1829,-
(1463 eks.mva)
UF-SM-10G-S_thumbnail
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack
Varenr: UF-SM-10G-S
1843,-
(1475 eks.mva)
WAP371-E-K9_thumbnail
Cisco WAP371 Wireless AP, 802.11ac, 1.27Gbit/s - ISM/UNII band
Varenr: WAP371-E-K9
1848,-
(1479 eks.mva)
9645_thumbnail
Devolo dLAN 550 WiFi Network Kit Powerline
Varenr: 9645
1871,-
(1497 eks.mva)
TL-WPA8630PKIT_thumbnail
Tp-link TL-WPA8630PKIT
Varenr: TL-WPA8630PKIT
1875,-
(1500 eks.mva)
DWL-6610AP_thumbnail
D-link AP AC1200 PoE
Varenr: DWL-6610AP
1881,-
(1505 eks.mva)
NWA5121-N-EU0101F_thumbnail
Zyxel NWA5121-N Standalone & Controller AP with Antenna Business WLAN
Varenr: NWA5121-N-EU0101F
1886,-
(1509 eks.mva)
DMC-530SC/E_thumbnail
D-link DMC-530SC/E
Varenr: DMC-530SC/E
1897,-
(1518 eks.mva)
9569_thumbnail
Devolo dLAN pro 1200 DINrail Powerline
Varenr: 9569
1906,-
(1525 eks.mva)
2A-137G_thumbnail
Aten Fiber Module 1.25Gbps/10KM SFP Duplex
Varenr: 2A-137G
1909,-
(1527 eks.mva)
9396_thumbnail
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit, 2 enheter, hvit
Varenr: 9396
1975,-
(1580 eks.mva)
UAP-AC-M-PRO_thumbnail
Ubiquiti UniFi AC Outdoor AP Mesh Pro Dual-omni ant
Varenr: UAP-AC-M-PRO
1999,-
(1599 eks.mva)
UBI-UAP-AC-IW-PRO_thumbnail
Ubiquiti Ubiquti UniFi AC IW PRO AP med Ethernet-port, 3x3 MIMO, PoE, Gigabit,
Varenr: UBI-UAP-AC-IW-PRO
1999,-
(1599 eks.mva)
UAP-3P_thumbnail
Ubiquiti UniFi standard AP bgn AP 100mW 2x2 incl PoE - 3pack
Varenr: UAP-3P
2002,-
(1602 eks.mva)
NP-5210A_thumbnail
Moxa NPort serieportsserver, 2xRS-232, DB9 ha
Varenr: NP-5210A
2019,-
(1616 eks.mva)
NP-5210_thumbnail
Moxa serieports server, 2xserieport(RJ45)
Varenr: NP-5210
2044,-
(1636 eks.mva)
Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved