HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port

J4858C
manufacturer image
Vårt varenummer : J4858C
Prod/lev varenr : DEL1001721
Strekkode/EAN : 0883585267804
Forsendelsesvekt : 0,04 kg
Lagerstatus - Ikke på lager Bestillingsvare (ubekreftet levering)
Brevpakke: Kan sendes som brev!
782,-
(625 eks.mva)
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port

Bredde1.37 cm
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Designet forHP 1700-24 Switch, 1810-24 v2, 1810-24G Switch, 1810-8 v2, 1910-8G Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 20p 10/100/1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2530-24G Switch, 2530-24G-PoE+ Switch, 2530-48G Switch, 2530-48G-PoE+ Switch, 2530-48-PoE+ Switch, 2610-24 Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch, 2610-48-PoE Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch, 2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch, 3500-24G-PoE yl Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 5406 zl Switch, 6120XG Blade Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, EP Redundant Management Module, Switch 1800-24G, Switch 2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2600-8-PWR, Switch 2610-24, Switch 2610-24/12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48, Switch 2610-48-PWR, Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824, Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch 2910al-24G-PWR, Switch 2910al-48G-PWR, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G, Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module, Switch 6108, Switch 8212zl, Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module, Switch gl 10/100/1000 Module, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch vl 4-port Mini-GBIC Module, Switch XL 10/100/1000 Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch, vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Dybde5.69 cm
EgenskaperFull dupleks-funksjon
EnhetstypeSFP (mini-GBIC) transceivermodul
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Høyde1.22 cm
Kabelføringstype1000Base-SX
Kompatible spor1 x SFP (mini-GBIC)
Maks. overføringsdistanse550 m
OverføringsteknologiKablet
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Tilpassede standarderIEEE 802.3z
Vekt20 g


del på FacebookDel på Facebook

Produktinfo


Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Bytte til eks. mva

Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved