Pelikan Fargebånd Sort Rettebånd Gr Nr 187C

519884
manufacturer image
Vårt varenummer : 519884
Strekkode/EAN : 4012700519887
Forsendelsesvekt : 0,1 kg
Lagerstatus - Tilgjengelig på fjernlager : 349 349 stk på fjernlager (2-3 dager)
Brevpakke: Kan sendes som brev!
79,-
(63 eks.mva)
del på FacebookDel på Facebook

Produktinfo

Passer til følgende modeller:
Adler-Royal Alpha 2000 Series
Adler-Royal Alpha 2001
Adler-Royal Alpha 2002
Adler-Royal Alpha 2015
Adler-Royal Gabriele 8008
Adler-Royal Gabriele 8008 L
Adler-Royal Gabriele 8008 S
Adler-Royal Gabriele 8008 Series
Adler-Royal Satellite 2000 Series
Adler-Royal Satellite 2001
Adler-Royal Satellite 2002
Adler-Royal Satellite 2010
Adler-Royal Satellite 2015
Adler-Royal Satellite II
Adler-Royal SE 8008
Alpha 2001
Busicom AE 330
Butec 10
Butec 100
Butec 11
Butec 110
Butec 15
Butec 15 F
Butec 15 IF
Butec 15 S
Butec 16
Butec 20
Butec 200
Butec 210
Butec 5
Citizen 340
Citizen 370
Compumate 2100
Crown 34 E
Daro 6005
Daro 6005 I
Daro 6006 I
Daro 6008
Daro Electric Portable
Daro Electronic 6005
Daro Electronic 6006
Daro Electronic Compact
Daro Electronic Portable
Daro Eltron 6005 I
Daro Eltron 6006 I
Daro Erika 6005
Daro Erika 6006 Early Models
Daro Erika 6008
Daro Erika 8006
Daro Erika Electric
Daro Erika Electronic 6005
Daro Erika Electronic 6006
Daro Erika Electronic Portable
Daro Praesident 6001
Daro Praesident 6005
Daro Praesident 6006
Daro S 6005
Daro S 6006
Elite S 7000 Electric
Esselte 340
Esselte 370
Hermes 15
Hermes 15-1 T
Hermes 18
Hermes 35810
Hermes 35841
Hermes 4
Hermes 5
Hermes Toptronic 15
Hermes Toptronic 15-1
Hermes Toptronic 15-1 T
Hermes Toptronic 15-2
Hermes Toptronic 15-3 T
Hermes Toptronic 15-4 T
Hermes Toptronic 15-5
Hermes Toptronic 15-5 T
Hermes Toptronic 18-2
Hermes Toptronic 18-2 T
Hermes Toptronic 18-TM
Hermes Toptronic 305
Hermes Toptronic 340
Hermes Toptronic 35810
Hermes Toptronic 35841
Hermes Toptronic 35844
Hermes Toptronic 35930
Hermes Toptronic 360
Hermes Toptronic 375
Hermes Toptronic 395
Hermes Toptronic 455
Hermes Toptronic 475
Imperial 8008
Imperial Gabriele 8008 L
Imperial SE 8008
International 30 S
International 33 E
International 34 E
International 35 E
International 36 E
International 37 ER
Kardex 200
Kardex 201
Kardex 350
Kardex 350 Series
Kardex 355
Kardex 455
Kardex 475
Kardex 4900
Kardex 5000
Kardex 5100
Kardex 5200
Kardex 5300
Kardex 5300 M
Kardex 5300 Series
Kardex 6000
Kardex ALL AE 330
Kardex ALL AE 340
Kardex ALL AE 340 Series
Kardex ALL AE 345
Kardex ALL AE 350
Kardex ALL AE 350 Series
Kardex ALL AE 355
Kardex ALL AE 360
Kardex ALL AE 360 Series
Kardex ALL AE 365
Kardex ALL AE 370
Kardex ALL AE 370 Series
Kardex ALL AE 375
Kardex ALL AE 385
Kardex ALL AE 395
Kardex ALL AE 445
Kardex ALL AE 455
Kardex ALL AE 460
Kardex ALL AE 460 Series
Kardex ALL AE 465
Kardex ALL AE 475
Kardex ALL AE 485
Kardex Remstar 200
Kardex Remstar 201
Kardex Remstar 350
Kardex Remstar 350 Series
Kardex Remstar 355
Kardex Remstar 455
Kardex Remstar 475
Kardex Remstar 4900
Kardex Remstar 5100
Kardex Remstar 5200
Kardex Remstar 5300 M
Kardex Remstar 6000 M
Kardex Remstar ALL 375
Kardex Remstar ALL 385
Kardex Remstar ALL 395
Kardex Remstar ALL 455
Kardex Remstar ALL 475
Kardex Remstar ALL AE 330
Kardex Remstar ALL AE 340
Kardex Remstar ALL AE 340 Series
Kardex Remstar ALL AE 345
Kardex Remstar ALL AE 350
Kardex Remstar ALL AE 350 Series
Kardex Remstar ALL AE 355
Kardex Remstar ALL AE 360
Kardex Remstar ALL AE 360 Series
Kardex Remstar ALL AE 365
Kardex Remstar ALL AE 375
Kardex Remstar ALL AE 385
Kardex Remstar ALL AE 395
Kardex Remstar ALL AE 445
Kardex Remstar ALL AE 455
Kardex Remstar ALL AE 460
Kardex Remstar ALL AE 460 Series
Kardex Remstar ALL AE 465
Kardex Remstar ALL AE 475
Kardex Remstar ALL AE 485
Kofa Classic 15
Kofa Classic 17
Kofa DW 1000
Kofa Electronic 1
Kofa Electronic 1 E
Kofa Electronic 1 S
Kofa Electronic 2
Kofa Electronic 2 E
Kofa Electronic 2 S
Kofa Memo 10
Kofa Memo 10 Plus
Kofa Memo 12
Kofa Memo 16
Logical WP 550
Logitec WP 500
Logitec WP 550
Microscan MS 15
Microscan MS 15 VS
Nakajima A 11
Nakajima AE 300
Nakajima AE 330
Nakajima AE 330 Series
Nakajima AE 335
Nakajima AE 340
Nakajima AE 340 Series
Nakajima AE 345
Nakajima AE 350
Nakajima AE 350 Series
Nakajima AE 355
Nakajima AE 360
Nakajima AE 360 Series
Nakajima AE 365
Nakajima AE 375
Nakajima AE 385
Nakajima AE 395
Nakajima AE 440
Nakajima AE 450
Nakajima AE 450 Series
Nakajima AE 455
Nakajima AE 460
Nakajima AE 460 Series
Nakajima AE 465
Nakajima AE 475
Nakajima AE 485
Nakajima AE 750
Nakajima AE 770
Nakajima AP 650
Nakajima AP 750
Nakajima AR 360
Nakajima AS 290
Nakajima AS 300
NSA S 700
Olivetti 900 X
Olivetti 901 D
Olivetti CX 880
Olympia Compact
Olympia Compact 2
Olympia Compact Electronic
Olympia Compact RO
Olympia Electronic Compact
Olympia Electronic Compact 2
Olympia Electronic Compact 3
Olympia Electronic Compact RO
Olympia Electronic Portable
Olympia Electronic Portable S
Olympia Portable
Olympia Portable Electronic
Olympia Portable S
Olympia Report Electronic
Olympia Report Electronic 2
Olympia Traveller Electronic
Praesident 6001
Praesident 6005
Praesident 6006
Praesident Electronic 6005
Praesident Electronic 6005 I
Praesident Electronic 6006
Privileg Electronic 2000
Privileg Electronic 2300
Privileg Electronic 3000
Privileg Electronic 3600
Privileg Electronic 4000
Remstar 191
Remstar 193
Remstar 200
Remstar 201
Remstar 202
Remstar 202 C
Remstar 203
Remstar 204
Remstar 205
Remstar 212
Remstar 213
Remstar 400
Remstar 400 Series
Remstar 401
Remstar 402
Remstar 410 Series
Remstar 411
Remstar 412
Remstar 4900
Remstar 5000
Remstar 5100
Remstar 5200
Remstar 5300
Remstar 5300 M
Remstar 5300 Series
Remstar 6000 M
Remstar AE 330
Remstar AE 340
Remstar AE 340 Series
Remstar AE 345
Remstar AE 350
Remstar AE 365
Remstar AE 385
Remstar AE 395
Remstar AE 465
Remstar AE 475
Remtor 4900
Remtor 5000
Remtor 5100
Remtor 5200
Remtor 5300
Remtor M 600 M
Remtor M 6000 M
Sanyo Serd 1500
Schneider SD 14
Schneider SD 15
Sears 1615301
Sears 16153010
Sears 1615302
Sears 16153020
Sears 1615303
Sears 16153030
Sears 16153042
Sears 16153043
Sears 16153051
Sears 16153061
Sears 2685301
Sears 26853010
Sears 2685302
Sears 26853020
Sears 2685303
Sears 26853030
Sears 26853042
Sears 26853043
Sears 26853051
Sears 26853061
Sears 5301
Sears 53010
Sears 5302
Sears 53020
Sears 5303
Sears 53030
Sears 53042
Sears 53043
Sears 53051
Sears 53051-650
Sears 53061
Sears 53061-650
Sears Communicator II
Sears Real-Alpha 600
Seikosha MS 15
Sense 360
Sense E 01
Sense E 02
Sense E 03
Sense E 05
Sense E 06
Sense E 07
Sense EO 1
Sense EO 2
Sense EO 3
Sense EO 5
Sense EO 6
Sense EO 7
Sense P 01
Sigma 8500
Sigma 8500 I
Sigma 8500 Series
Sigma SM 8500
Smith Corona 1100
Smith Corona 1300
Smith Corona 1400
Smith Corona 4000
Smith Corona EC 1100
Smith Corona EC 1100 Series
Smith Corona EC 1150
Smith Corona EC 1300
Smith Corona EC 1300 RD
Smith Corona EC 1300 RO
Smith Corona EC 1300 Series
Smith Corona EC 400
Smith Corona EL 4000
Smith Corona ET 1300
Smith Corona Twixtyper
Smith Corona Typetronic II
Smith Corona Typetronic III
Sumitronics AE 330
Sumitronics AE 395
Swedot 8016
Swintec 1100 Series
Swintec 1146
Swintec 1146 CM
Swintec 1146 CMA
Swintec 1146 Series
Swintec 1186 CM
Swintec 1186 CMP
Swintec 2100
Swintec 4000
Swintec 4000 Series
Swintec 4040
Swintec 8000
Swintec 8000 Series
Swintec 8011
Swintec 8012
Swintec 8014
Swintec 8014 KSR
Swintec 8014 S
Swintec 8014 Series
Swintec 8016
Swintec 8017
Swintec 9500
Swintec Collegiate
Teletex 1014
Teletex TTX 1014
Teletex TTX 1114
Torpedo 700
Torpedo AP 650
Torpedo AP 700
Torpedo AP 750
Triumph-Adler Alpha 2000 Series
Triumph-Adler Alpha 2001
Triumph-Adler Alpha 2002
Triumph-Adler Alpha 2015
Triumph-Adler Gabriele 8008
Triumph-Adler Gabriele 8008 L
Triumph-Adler Gabriele 8008 S
Triumph-Adler Gabriele 8008 Series
Triumph-Adler Satellite 2000 Series
Triumph-Adler Satellite 2001
Triumph-Adler Satellite 2002
Triumph-Adler Satellite 2015
Triumph-Adler Satellite II
Triumph-Adler SE 8008



Alle priser ink. mva. Frakt er ikke inkludert. Se frakteksempler i handlekurven.
Copyright 2007 - Yaha AS - All rights reserved